Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire valósak, ha tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valósak, ha tényleg azok, akkor hogy működnek az ilyen 'ki a crush-od' oldalak instagramon?

Figyelt kérdés

2019. márc. 17. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én infósként arra gondoltam először és most is ezt gondolom legvalószínűbbnek, hogy írtak egy programot ami feltöri a fiókot és beszélgetésekben vagy sokszor látogatott Facebook profilokat belül küldi az informàciókat hogy ki tetszhet neked.

És ott vannak még a teljes név, város, kor megadása vajon mire kell neki? Szimplán felhasználja a feltörésedhez + eladhatja drágán ezeket mert ügye az adatok drágák.

Most ki gondolja azt, hogy egy magasabb intelligenciával állunk szemben ki ránézésre megmondja neked,hogy ki tetszik?

2019. márc. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kamu, a képek csak szerkesztve vannak. Ne dőljetek már be mindennek!
2019. márc. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ezen én is agyaltam.

Tini gyermekem kapott olyan választ, melyben egy valóban iránta érdeklődő nevét kapta meg - pedig az illető nem használ közösségi médiát. Barátai között is volt olyan, aki hasonló eredményre jutott.


Számomra rejtély, pedig nem vagyok kezdő sem az informatikában, sem programfejlesztésben, sem közösségi médiában.

2020. jan. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet hogy az az illető akinek a nevét kiadta, nem használ messengert, de a közös ismerősök igen, és azok beszélgethettek róla.
2020. ápr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!