Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal tizenévesek közt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal tizenévesek közt mennyien vannak akiket érdekel a feeder fétis?

Figyelt kérdés

Feedee fiú vagyok de eléggé egyedül érzem magam ezzel a fétissel :/

Van esetleg más ilyen erdeklődésű fiú/lány itt?



2019. márc. 18. 16:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%

Fúj.

Kétlem, hogy sokan akarnának hízni (hogy kövérek és betegesebbek legyenek), azért, hogy tetszenek valami gyökérnek.

18/L

2019. márc. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Persze az nyilván nem okés ha valaki azért hízik h jobban tetszen a másiknak v ha valakit kényszerítenek a hízásra

de most fedee/gainer alatt azokra gondolok akik szívesen híznának mert kövéren jobban tetszenek maguknak

2019. márc. 18. 16:59
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Érdemes online felületeket végignézni. Tájékozódni. Úgy lehet csak kapcsolatokat kiépíteni
2019. márc. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha mésképp fogalmaztad volna meg a kérdést, most kaptán volna 50 jelentkezőt.

Rengeteg alapból kövér lány van aki imád enni, így érzi jól magát.

2019. márc. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

jelen 18/f

irj ha gondolod

2019. márc. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok ;) 18f
2019. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Aki gondolja dobhat egy privátot :D
2019. márc. 19. 17:38
 8/17 anonim ***** válasza:
28%

Én még csak az ellenkezőjéről hallottam, tehát, hogy minél vékonyabbak akarnak lenni.

Az viszont nem igaz, hogy sok kövér lány jobban tetszik magának kövéren. Az egy dolog, hogy szeret enni, de ettől még jobban tetszenének vékonyan maguknak. Szerintem ritka az ilyen lány... nagyon ritka...

18/F

2019. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

Én ugyan huszon éves vagyok, de vannak ilyen fétises közösségi oldalak. Nem vagy egyedül ezzel. Több százezer ember van fent ezeken az oldalakon szerte a világról.

Sajnos Magyarországon nem annyira elterjedt még ez a dolog, ezért sokan nem tudnak még erről, és egyedül érzik magukat.

Én is ilyen vagyok és mióta megtaláltam ezt a közösséget, nem érzem furának magam, és jobban is megy a dolog mint feedee.

Kedvesek, barátságosak, támogatnak és tényleg nagyon rendesek az emberek ott.


Akit tényleg érdekel, privátban meg tudom adni az oldalak nevét.

2019. márc. 20. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
nekem is bejönnek a telt nők 23 f
2019. márc. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!