Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti lányként kezdeményeznétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lányként kezdeményeznétek (természetesen neten keresztül) a kiszemelteteknek akit mondhatni nem is ismertek vmi jó kis "ürüggyel"?

Figyelt kérdés

Aki esetleg már csinált ilyesmit annak mi a tapasztalata, mi volt az egész végkimenetele?


Fiúk válaszai is jöhetnek, hogy ti mit szólnátok ha így tenne egy csaj?


Légyszi értékelhető

válaszokat írjatok, azokat, KÖSZÖNÖM! :)



2019. márc. 19. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen lány, koslatott utánam heteken keresztül de 13 éves volt és szerelmes a szerelem gondolatától :D csinos volt és simán kinézett 16nak de mondtam neki hogy ez amit most érez ez el fog múlni, nem akartam semmit tőle de nagyon izgató látványt tudott nyújtani :D 2 hónapra rá nem érzett semmit és nagyon hálás a mai napig hogy volt eszem és nem használtam ki, jó barátok lettünk :D
2019. márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bármivel ráirhatsz ismerkedési szándékbol, légy kedves és érdeklödö.

Sok sikert.

25f

2019. márc. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Ne neten keresztül!

Szerinted majd ha ráírsz akkor megtetszik neki az "ürügyed"?

Élőben kell, hogy el tudja dönteni, hogy tetszel e neki!

2019. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyen, igen. De minimálisan ismertük egymást, szóval nem az volt, hogy csak valami random csaj ráírt.

Volt ami félig-meddig bejött, volt ami nem. De egyiket sem bántam meg! Inkább mondják azt, hogy nem, minthogy bennem legyen a mi lett volna ha érzés, mert az a legrosszabb. Így legalább nem élsz ábrándban, hanem tudod mi a szitu a másikkal kapcsolatban.

Viszont azok az ismerkedéseim, amik nagyrésze neten zajlott az elején és nem élőben, nem is tartottak sokáig. Pár találkozó, randi vagy csók erejéig elmentünk, de ennyi is volt. Mert utána derült csak ki a találkozások, beszélgetések alkalmával, hogy mennyire illünk össze vagy éppen nem illünk össze. És ha valakivel személyesen töltve az időt ismerkedsz meg vagy melegettek jobban össze, ott mindkét fél számára rögtön világos, hogy mennyire akar többet a másiktól vagy mennyire illenek össze.

Szóval csak nyugodtan írj rá, de ha már úgy látod, hogy szimpatikusak vagytok egymásnak, inkább a személyes találkozókra térjetek át.

2019. márc. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimpatikusnak tűnik, nagyon örülnék
2019. márc. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Én is azt mondom, hogy személyesen beszélj vele. Én pl. azt csináltam, hogy köszönőviszonyban voltunk csak a sráccal, de 3 hónapja szemeztünk a suliban. Mikor meg egyszer órák után egyedül jött velem szembe, akkor az utolsó pillanatban leszólítottam, hogy -amúgy beszéletünk egyszer, ha van kedved- Tök jól sült el nekem, semmi gáz nem volt, csak adni kell a lazát.

18/L

2019. márc. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!