Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy kiábrándulo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy kiábrándulok abból a lányból aki rámtapad az “aggódásával” . Vagy ha állandóan ír?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben többször volt az, hogy kezdtem megkedvelni egy lányt, de mivel én szeretem a zöldet elkezdtek aggódni teljesen jogtalanul, hogy függő vagyok (kb 2 hetente egyszer ha csinálom) abba kéne hagynom, inkább igyak (nem szeretek inni)... Vagy az amikor állandóan írnak és mindent kikérdeznek, hogy hol vagyok és miért megyek oda. Nem elég, hogy dolgom van, nem mindent tudni akar. Velem van a baj, hogy ez engem zavar?
2019. márc. 20. 13:23
 1/4 A kérdező kommentje:
(Pár hónap és 18)
2019. márc. 20. 13:23
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy szerelmes ennyi!

Ha az lennél örülnél ennek!

Bár rögtön az elején valóban jobb nem így "tapadni"

2019. márc. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert túl könnyűnek tűnik és az nem vonzó. Az a vonzó a legtöbb csávó(és természetesen csaj) számára, ha a másik nehezen adja magát.

Mindig az kell, ami nincs. ;)

18/F

2019. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress olyat,aki okosan kereti magát vagy nem adja magát egykonnyen :)
2019. márc. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!