Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon vekony vagy atlagos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vekony vagy atlagos NEM deszka lany?

Figyelt kérdés

Szerintetek mi a jo ha egy lanyon egy deka zsir sincs vagy ha van egy minimalis. Engem nagyon zavar hogy nem vagyok olyan tenyleg vekony lany. (De nem vagyok dagadt meg semmi mert mindenki azt mondja hogy pont az a “tokeletes “ alakom van mert van fenekem meg mellem es a hasam se veszes)

Szoval gondoltam igy nevtelenul ismeretlenek hatha adnak valami olyan velemenyt ami eszhez tud teriteni hogy most akkor mi is van mert a csaladtagok egyertelmuen nem fogjak a szemedbe mondani a csunya valosagot... 16/L


2019. márc. 20. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Névtelenül oké de kép nélkül elég nehéz, mindenkinek máshogy áll.

Nekem speciál jobban tetszenek az olyan lányok akiken van mit fogni

2019. márc. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15%
Mi az hogy mi a jó bennük? A faxom az lenne jó bennük
2019. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb srácnak, tapasztalataim alapján, azok a lányok tetszenek, akiken van mit fogni és csak nagyon kevésnek tetszenek azok, akik ezek a totál vékony csajok. Szóval a legtöbb srácnak szerintem úgy tetszel, ahogy vagy, hiszen akkor nem mondogatnák. Nekem is volt régebben egy lány ismerősöm, akinek korához képest nagyon szép nagy mellei voltak és Ő még szégyellte is és mindig mondogatta, hogy fogyni akar. Én persze mondtam neki, hogy semmiképpen se, mert tényleg így tökéletes, ahogy neked is mondják. :D

Szerintem maradj ilyen, amilyen most vagy, így látatlanban is. De ha gondolod küldj egy képet és mondok véleményt konkrétan a te alakodról.

18/F

2019. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!