Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet elrontottam mindent, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet elrontottam mindent, és emiatt könnyűvérűnek tarthat. Bocsánatot kérhetek tőle, vagy hagyjam ezt most inkább így?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az egyetemen, akivel évfolyamtársak vagyunk, és sok közös óránk is van. Mostanában sokszor beszélgetünk, viccelődünk egymással. Emiatt észre is vettem, hogy egy bizonyos mértékben bejön nekem. Tegnap órák után írtam neki valamivel kapcsolatban, és beszélgetni kezdtünk. Szerintem egy adott pont után kétértelműre sikeredett az egész. Az utolsó üzenetemre, ami az volt, hogy 'ez egy vissza nem térő lehetőség', nem írt semmit, holott látta. Most, visszaolvasva az üzeneteket eléggé szégyellem magam, holott semmi konkrétat, vagy túl provokatív dolgot nem írtam, és szinte biztos vagyok abban, hogy könnyűvérűnek tart, holott abszolút mem vagyok az. Kérjek tőle bocsánatot, mondván, hogy egy félreértés volt az egész, és felejtse el, amiket írtam, vagy hagyjam így? Mit tehetnék? Eléggé kétségbe vagyok esve, mert jófejnek tartom a srácot, és egy ilyen hülyeség miatt nem szeretném elveszíteni a kialakuló barátságunkat.

2019. márc. 23. 13:25
 1/8 anonim válasza:
81%

Normális vagy?


Nincs miért bocsánatot kérni! A srác egy puha cerkájú homár.

2019. márc. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
de jó, nekem bezzeg nem írnak ilyet a csajok :/ :D
2019. márc. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Micsoda kiváltságos helyzetben került a barátod, én sem kaptam még ilyen ajánlatott soha egy lánytól se, de nem is vártam el, mivel nálam is vannak határok, ahogy a barátodnál is. Ha már nem is reagált rá, nyilván helyén tudja kezelni a kis baklövésed!:)
2019. márc. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Semmilyen szexuális jelentőségű ajánlatról nem volt szó, de mivel mindenkinek ez jön le, talán ezért is félreérthető, és ezért is gondolom azt, hogy mellélőttem.
2019. márc. 23. 14:23
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
ez a srác vagy meleg vagy egy csicska, már elnézést. ha 13 évesek lennétek még talán azt mondanom, hogy jó oké.. nehogy megalázkodj és bocsánatot kérj tőle. teljesen hülyét csinálnál magadból :/
2019. márc. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kell bocsánatot kérni, nem tettél semmi rosszat.

Ha valakivel nem lehet nyíltan beszélgetni, akkor hagyjad is.

2019. márc. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Két lehetőség van. A fickó vagy nem találta még meg a tökeit, vagy te nem jössz be neki. Egyik verzió sem predesztinál téged bocsánatkérésre.
2019. márc. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, mit tettem, de most teljesen átnéz rajtam. Mindegy. A válaszokat nagyon szépen köszönöm!
2019. márc. 25. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!