Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok és még nem volt kapcsolatom, van még valaki így ezzel?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, meg nem volt lánnyal kapcsolatom, pedig nagyon de nagyon barátkozó típus vagyok, könnyen ismerkedem, de lányoknál ez valahogy nem megy.Nem volt még az első csók stb. Mostansag eljutok odáig a pontig, hogy beszélgetünk van téma, sok esetben még be is jövök neki,csak nem merek sosem lépni,hogy osszejojjon véglegesen a dolog.

2019. márc. 23. 21:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
én 18 vagyok még csak nem is beszéltem lánnyal, én mit mondjak..? Ne őrjöngj ezen ennyire, oda jutsz ahova én, és hidd el én nem szeretem magam kicsit se. Nehéz normális lányt találni aki nem mutogatja magát meg nem olyan bulizós kis izéke mint a legtöbb, szóval több sikert neked.. Én is nagyon vágyok rá, de kezdem elfogadni hogy én sose lehetek már boldog. Senkivel.
2019. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Én 18 éves lány vagyok,és szintén nem volt még senkim. Ne agyalj ezen, tanulj, szórakozz,amikor nem várod,majd jön valaki:)
2019. márc. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
2-es 16 éves koromba én alig foglalkoztam ezzel, én már akkor elfogadtam a dolgot, de azt kell nézni mindenhol hogy ha kamuból is mások milyen boldogok, nekik van kit megölelni kit szeretni stb, szóval szerintem ezekkel a tanácsokkal ő sem jut előrébb :(
2019. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
67%

Ugyan ebben a cipőben járok csak azzal a különbséggel hogy csaj vagyok.

Annyit változtatnék a saját részemen, hogy nekem lehetne barátom, de mindegyik inkább a szexre menne rá meg egyből azonnal mindent, és ezért inkább várok az igazira.

2019. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
4-es ezek szerint itt normális lányok is vannak? Nem tudtam hogy olyan lány is van akinek nem jönnek be a macsó szexre menő srácok :O Több ilyen komment is jöhetne már mert idegesít már a sok sírás a lányoktól, közbe ott pózolgatnak instán..
2019. márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
Irigyellek kérdező, ha egy kérdésem alatt ennyi normális válasz lenne főleg lányoktól akkor nem eret akarnék vágni hanem talán lenne életkedvem :D Próbálkozz, én sose mertem de hát a srácnak kell kezdeményezni vagy mi, sok sikert
2019. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)


#1. Együttérzek veled és tényleg nehéz ilyen lányokat találni.


#3. Tényleg nehéz vegig nézni, hogy másoknak van kit ölelni és, hogy milyen boldogok. Belül érzelmes típus vagyok,de ahogy látom a lányok mégis a nem törődöm a lányokkal fiukkal próbálkoznak és csodálkoznak, hogy miért kell csalódniuk.

2019. márc. 23. 21:43
 8/15 anonim ***** válasza:

En meg nem is ertem lanyhoz

Mondjuk annyira nem is akarok

2019. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14%
1-3 mind a kettő én voltam :) Hát nézd 18 vagyok, de nem ugy gondolkodok ahogy mások, sose voltam korombeliek közelébe (magántanuló voltam az életemet eddig a laksába éltem 4 fal között) sose beszéltem lánnyal csak kiskoromba, de mivel nem vagyok jó élőbe hogy leszolitsak valakit eleve is esélytelen a dolog.. Pedig csak arra vágyok hogy legyen kivel lenni aki viszont szeret és meg lehet ölelni, aki olyan visszahúzódó mint én, nem más fiukkal beszélget hanem hűséges és nem mutogatja magát.. De ilyen sajnos már nincs. Ha van is 14 évesek között is csak ribiket láttam eddig.. én úgy érzem nincs értelme tovább élni, tudom hogy szar de neked ki kell tartani, neked nincsenek gondolom ilyen elvárásaid, én nekem pedig az is elvárás hogy első és utolsó legyek az életébe. Azt tudom hogy én befejeztem, én igy nem élek tovább, talán beleőrültem a magányba, ez van :) pont ezér tanácsolom hogy te legyél aktívabb, ne siess el semmit de ne is otthon ülj, mert a kötél végén végzed ha nagyon ráizgulsz a dolgokra és nem tudod értékelni magad. Szóval több sikert neked. látod én itthon ülök és a csodára várok hogy "egyszer majd egy lány rámír" :D Hát a f .szt sose fog. Ha van is normális lány nem neten van valószínűleg :( Szóval talán a neten neked se fog menni, kivéve ha találsz normális csoportot ami enm idiótákkal van tele
2019. márc. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok visszahuzodo, de nekem vannak el várásaim, én sem szeretem, ha valami nagynak hiszi magát a csaj, meg sok pasival írogat, meg bulizni jár,de ne legyen szégyenlős sem.

Kitartást kívánok neked is,majd valamikor összejöhet,ettől amúgy is lehet még élni az életet. Összpontosíts arra amit szeretsz, esetleg tanulj és légy sikeres valamiben.

2019. márc. 23. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!