Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szerintetek egy átlagos lány, képes lenne összejönni egy (10/7-es) fiúval úgy, hogy van egy 2éves párkapcsolata a faszinak?

márc. 23. 21:38  Privát üzenet  

A válaszok
Almodozz csak

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 23. 21:44 Privát üzenet

Lefordítom a kérdést. Lehet, hogy nem jól értettem.

Szóval egy 10/7-es pasi vagy (vagyis olyan átlagos) és a jelenlegi kapcsolatod mellett titokban egy másik nőre ácsingózol. Vagyis egy szerelmi háromszögre vágysz és az érdekel, hogy ez a helyzet egy lány számára vonzó-e?

Elárulom neked, senki nem szeret másodhegedűs lenni.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont márc. 23. 22:19 Privát üzenet

Én viszont úgy értelmezem a kérdést, hogy te egy átlagos lány vagy, akinek bejön egy 10/7-es srác, akinek jelenleg van barátnője. Arra gondolsz, hogy otthagyná e érted a barátnőjét?

Ha jól értem, és ez a kérdésed, akkor szerintem nem,az, hogy a kapcsolat 2 éve tart, azt jelenti, hogy a srác gyorsan váltogatja a lányokat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont márc. 24. 06:11 Privát üzenet
3-as vagyok. Nem azt jelenti, hogy...* elírtam, bocsánat.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont márc. 24. 06:13 Privát üzenet
2009 ben élsz ahol menő volt 10-es skálán pontozni valakit? ember szánalmas vagy

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont márc. 24. 20:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fiúk! Miért zavar benneteket, ha egy lány alacsony? És mit értetek átlagos testalkat alatt?
Miért van az, hogy gyakran látok egy közvélemény szerint szép, dekoratív lányt együtt átlagos vagy átlag alatti külsejű fiúval, míg egy helyes sráccal átlagon aluli külsejű lányt szinte sosem?
Nagyon vekony vagy atlagos NEM deszka lany?
Hogyan bizonyítsam be egy lánynak, hogy én nem olyan vagyok mint az átlagos pasik?
177 cm hez vastagnak számít az 60 cm-es comb, vagy csak átlagos? 18L
Egy buliban volt egy lány aki gyakran nézett de nem tudom miért, mivel én teljesen átlagos kinézetű vagyok, ő viszont nagyon is szép volt. Szerintetek lehetséges hogy tetszettem neki?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!