Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy másnak jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy másnak jó ötleteket adunk pl szerelem témában de mi nem tudjuk alkalmazni?

Figyelt kérdés

Ezt sosem értettem!Ha pl én adok egy ötletet,tanácsot egy lánynak amivel meghódíthatja a fiút,az én miért nem alkalmazom?Ti sem szoktátok azt csinálni,amit másoknak javasoltok pl szerelem terén?Ez miért van?Mert azt hisszük hogy mások bátrabbak és ha tanácsot adunk akkor ők majd megfogadják?Mi miért nem fogadjuk meg,amikor lehet nekünk is megváltozna az életünk?


L



2019. ápr. 2. 06:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elmélet és a gyakorlat között csupán annyi a különbség, hogy elméletnél rengeteg időd van átgondolni a szituációt, kitalálni a legmegdelelőbb lépést. Gyakorlatban pedig sokszor olyan gyorsan történik minden hogy fel sem fogod és már vége. Na meg a valós szituáció azért jóval összetettebb az elméleti verziónál, rengeteg tényező befolyásolja a szituáció alakulását, pl hormonok, érzelmek, más emberek... környezeti behatások bármi, elméletben ilyen részletességgel nem gondolkodik az ember.


18L

2019. ápr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják azok adják a legjobb tanácsot, akiknek sok problémájuk van :)

Nem tudom. Lehet, hogy tudod mi lenne a jó lépés, de mégsem mernéd megcsinálni igaziból. De attól még jó tanács xD

2019. ápr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert másnak csak tanácsot kell adni. De nem kell megvalósítani.

Bármit teszel, annak következménye van, fáj, neked is, a másiknak is.

Kívülről könnyű bármit is mondani, mert befolyásolnak az érzelmek.

2019. ápr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam tanácsokat adni, de nem alkalmazom, mert stabil párkapcsolatom van lassan 5 éve.
2019. ápr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Edzők nem játszanak
2019. ápr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkit,4-es gratulálok sokáig!☺😊
2019. ápr. 3. 06:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Pszichológiai előadásokon néha előkerül ez a kérdés, és legtöbbször az a válasz, hogy magunknak is tudunk jó tanácsot adni - ha el tudjuk távolítani magunkat a szituációtól, pl meditálással vagy egyéb technikákkal. Belülről szemlélve egész más egy ilyen helyzet mint kívülről, de ha képes vagy kívülről nézni a saját helyzetedet is, akkor sikerülhet akár ez is :)
2019. ápr. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azta!Köszönöm utolsó😍
2019. ápr. 5. 06:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Ó, ez én vagyok! Mindenki szerelmi tanácsadónak néz, én meg mondok valamit megérzésből, aztán ott hálálkodnak, hogy de jó tanácsokat adtam.

Ehhez képest a saját szerelmi életem a nullához közelít, alulról, és az összes tanácsomat vagy romkomokból szedtem, vagy nemes egyszerűséggel logikusnak találtam, hogy pl. egy köszönésre köszönéssel illik válaszolni.

2020. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!