Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek tetszik fiúkon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tetszik fiúkon a farmerdzseki vagy bőrdzseki snapback sapkával?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 3. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Ha jól áll az illetőnek akkor igen.

16L

2019. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A snapback csak akkor hiteles,ha rapper vagy.

A bőrdzseki egy komoly ruhadarab, ha jól megválasztod,jó kiállást ad,a legtöbb ilyen fejfedő csak elrontja. Max. baseball sapka, de egy jó haj ezerszer többet dob rajta.


Nem vagyok lány,bocsi.

2019. ápr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne hordjon sapit.
2019. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sapik nem menők szerintem, kivéve ha kopasz vagy akkor a kopasz fejnél jobb a sapka :)
2019. ápr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem befolyásolja, hogy farmerdzseki vagy sapka tetszik-e. a lényeg ne legyél divatmajom, és ha jó stilusod van, akor tök mind1. Akkor a csajok szépnek fognak látni, de a belsod az mar kerdes...
2019. ápr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!