Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tölt ennyi időt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tölt ennyi időt a barátaival?

Figyelt kérdés

Sziasztok a barátommal(19F)9 hónapja vagyunk együtt és ami nagyon zavar nála hogy folyamatosan haverokkal lóg, nem az a bajom hogy haverozik hanem hogy tényleg minden nap reggeltől estig de ő ezt nem erzi soknak,inkább azt hogy ennyit van velem mivel haverok azt mondták rosszat tesz a kapcsolatnak ha sokat vagy a pároddal holott még egyiknek se volt normális barátnője mindegyik csak k*vazni járt (előttem még a barátom is) igazából nem az hogy sokat van velem hanem csak megpróbáljak erre rabeszelni hogy mindig velük legyen.. legjobb barátja folyamatosan hivogatja és ki hívja akármit csinálunk

Annyiból áll a nap hogy itt alszik reggel 9kor elmegy dolgozni (jo esetben hazajön hozzám) de ha nem akkor haver elhozza melóból aztán együtt vannak estig és utána jön este 10 fele amikor már fáradtak vagyunk, majd alszunk és ez megint kezdődik elölről, van olyan is hogy itt van filmet nézünk vagy valami és kihivják ő meg pattan egyből megy el és odanyögi hogy majd jövök

Régebben még otthon is aludt heti 2x pluszban amikor szabad napos volt (egyik haverjanal lakik)

És nem tudom kicsit úgy érzem elhanyagol barátait mindig előtérbe helyezi és engem meg bármikor lemondana értük, pl megígéri hogy jön aztán később szól hogy mégse jön mert haver kihívta

És persze nagyon ritka az amikor visz magával

Egyszerűen zavar mert úgy érzem nem vagyok neki elég fontos, legjobb barátjának előbb elmesél valamit mindhogy nekem valamikor meg nekem el se meséli mi történt. Amikor meg mondom neki hogy már megint elmész azt mondja hogy de én mindig itt vagyok most pár órát kibirsz nélkülem nem?

Az a mindig annyi hogy együtt tudok kb vele aludni meg amikor nem hívja senki ki együtt vagyunk délutánonként

Most is szeretkeztünk (volna) és hát nem igazán tudtunk mert haverja vagy 3-4 felhívta hogy jöjjön ki az állomásra mert itt van. Ő meg utána fogta magát és ment

Nem tudom én vagyok e a rossz hogy elszedem a barátaitol vagy én nem tudom de sokszor nem tudom mit csináljak

Mindig csak szomorúan mondom neki hogy oke akkor majd este jössz..

Nyaralni is 3an megyünk mert ugye hát miért is ne jönne a legjobb haverja

Meg amikor elmegyünk valahova érdekes egyből odajön a haver de amikor ők mennek valahova nekem senki egy szót sem szól utána mesélik el hogy itt meg ott voltak . kb nem tudunk kettesben lenni tőle annyira idegesít néha... pedig jo fej a haverja meg minden ismerem de lehetne már annyi benne hogy nem mászik rá ennyire a barátomra meg a barátom is mondhatná néha hogy nem most barátnőmmel vagyok

Tényleg semmi bajom hogy haverozik csak hogy ennyit és néha úgy érzem nem szeret engem meg hogy nem vagyok neki elég fontos

Mit tegyek mi a tanácsotok? :(((



2019. ápr. 3. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Zavar??

Beszéld meg vele...

Megbeszélted vele??

Volt változás??

Igen ---> nincs probléma

Nem ---> szakítás

2019. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen beszéltem vele

Vagy az volt hogy :nem kell engedélyt kérjek tőled hogy elmenjek

Vagy hogy nem kell mindig magammal vigyelek

És hogy neki ez mindig is ilyen volt hogy ennyit volt haverokkal és ez neki a normális.

Sokszor elgondokozom hogy én vagyok aki ennyire ragaszkodik, hogy esetleg én vagyok a rossz de segítséget szeretnék kapni tőletek, egy véleményt hogy jogosan akadok ki vagy normális e ez?

2019. ápr. 3. 21:05
 3/13 A kérdező kommentje:
És zavarja hogy engem zavar és nem örülök neki amikor elmegy
2019. ápr. 3. 21:10
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat elején ez még oké lenne hogy a barátság nem laposodhat el a barátnő miatt, de 9 hónap után hááát, kicsit sok. Mondjad neki, hogy vigyen magával, meg igenis nézz rá komolyan és mond el neki hogy nem megy haverhoz, meg a haver nem jön nyaralni mert kettesben akarsz lenni vele.
2019. ápr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld megmondani neki, hogy ez mennyire zavar téged, így úgy érzed nem vagy igazán fontos.

Ha pedig nem változtat, vay nem érdekli, akkor nem szeret.


Én a leírásod alapján úgy látom fontosabbak a haverjai.


22/L

2019. ápr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
Én a helyedben lazán kidobnám ezt a dedós kis érzéketlen barmot. Nem barátnő kell neki, hanem a menőzés, pedig még innia kéne anyuci kakaóját a pöttyös börgréből és tologatni a kisautót két Minecraftozás között.
2019. ápr. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Szóval nem én vagyok a rossz ugye? Mármint amikor mondja hogy de hát csak pár órára megyek annyit kibirsz nélkülem akkor elgondokozom hogy lehet én vagyok aki ennyire rá akaszkodik de nem tudom... De tényleg azt érzem barátai fontosabbak neki mint én

Néha úgy érzem nem tudok vele jövőt elképzelni mert nem lehet vele így együtt élni hogy ő folyamat jön megy persze nélkülem és olyan este felé haza talál.persze menjen haverok is fontosak de ne minden nap..

Amúgy nem nálam lakik hanem egyik haverjanal aztán mindig ott bandáznak..csak mivel úgymond kiharcoltam itt alszik nálam, de most valahogy minden nap, és nem alszik otthon már vagy 3 hete,csak kijárkál ugye haverral estig. És ki tudja mit csinálnak, amikor otthon alszik folyamat megy ide oda még hajnali 3kor is és nem tudok nyugodtan aludni. (az más kérdés hogy miért, nem mindig volt őszinte hozzám és hát a bizalmam felé megromlott). Szóval nem tudom mit tegyek néha elgondokozom hogy van e értelme mert ő ilyen és nekem ez nem tetszik hiába szeretem

2019. ápr. 5. 09:02
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyébként az elején attól függetlenül hogy keveset volt velem nagyon romantikus volt tényleg minden hónapfordulonkra gondolt kaptam virágot csokit szeretgetett folyamatosan, de valahogy most már nem ilyen, 8. Honapfordulora sz*rt konkrétan és a 9.re is ami tegnap volt oke nem az hogy hónap fordulót nem tartjuk már, meg felesleges hanem hogy eddig mindig úgymond ünnepeltük most meg lesz*rja,igazából az ünneplés annyibol allt hogy azt mondtuk egymásnak hogy boldog honapfordulot meg adtunk egymásnak egy csokit vagy csak egy puszit adtunk egymásnak, vagy elmentünk vacsorázni . szóval nem nagy megerőltetés lenne..a 8.on mondtam neki hogy boldog hónap fordulót erre odavagja hogy aha.. A 9.en meg elment szintén haverozni.Valentin napon is inkább haverokkal volt..nőnapon se köszöntött fel... És nem.. Nem az a bajom hogy nem köszöntött fel hanem hogy úgy érzem alább hagyott a szeretete..eltűnt a romantika. . nem szereti annyira ha puszit adok neki mondván hogy sok meg ne olelgessem folyton,ami nem igaz mert konkretan direkt megvarom míg ő ölel meg engem,mert elegem van hogy azt mondja folyamat rajta lógok. Holott van hogy egy nap egyszer megyek oda én hozzá és meg akarom ölelni és kb leb**sz hogy hagyjam aztán ő jön oda 5 perccel később csokolgattni.. kicsit alább hagyott már ez a romantikus fele és ettől is félek hogy már nem szeret annyira. Néha nagyon nem értem őt. Néha leszur hogy ne olelgessem stb aztán ő jön oda szeretgetnj meg mondja hogy mennyire szeret.. Néha nagyon bunkó tud lenni aztán meg olyan kedves hogy csak na.. ://
2019. ápr. 5. 09:19
 9/13 A kérdező kommentje:

Amit még kihagytam hogy utcán is sétálunk kezem nem fogja meg. Mindig a zsebébe van aztán odanyújtom a kezem és normál esetben adná a kezét de nem, mondom miért nem akarod megfogni a kezem? Azt mondja hát fogd meg mondom én itt nyújtottam már 5-ször a kezem meg meg is fogtam de te nem csináltál semmit.. És annyira fel tud ezzek idegesíteni hogy azt mondja hát fogd meg csak meg kéne fognod.. A kifogások

És annyira nem tudom mert azért amikor együtt tudunk lenni kettesben (ritka pillanatok egyike) akkor mef tök

2019. ápr. 5. 09:24
 10/13 A kérdező kommentje:
**akkor meg tök normális(nem mindig) (és bocsi ranyomtam a küldés gombra) szóval tök normális olyankor és együtt csinálunk akkor mindent meg együtt filmezünk együtt csinálunk vacsorát és akkor olyan édes tud lenni miközben kavarom a kaját hátulról megölel és nézi mit csinálok, vagy amíg kész leszek elmosogat elpakol ruhákat kiteregeti nagyon segítőkész és annyira szeretem de amikor jön az a bunkó oldala meg az állandó haverozás azt nagyon nem szeretem...tegnap mentünk valahova és már azon gondolkozott hívja es a legjobb haverját mondom nem.. Úgyis találkoztok este most minek kell ide is hívni..
2019. ápr. 5. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!