Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok/lányok! Szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/lányok! Szerintetek bejövök neki? többi lent

Figyelt kérdés
Van egy lány,akivel pár hete vagyunk nagyon jóban,folyamatosan veszek neki apró kis ajándékokat,egyszer voltunk kettesben sétálni(tervezzük,hogy megyünk többször is),meg suliba is egy csomót együtt vagyunk meg nevetgélünk. Mindig meg is ölel. A legfurcsább,hogy megkérdezte a lány,hogy elmegyünk-e a moziba egy romantikus filmre(mindegx melyik az a film) és az így fura volt,hogy ő kérdezte meg nem én! Egyébként ő egy nagyon rafinált lány,sok fiúnak kellene és tudja is magáról,hogy szép,de nem egoista. Ami zavar hogy nagyon sok fiúval beszélget neten is(sziveket is ír) meg élőben is. Szerintetek mi lehet itt?

2019. ápr. 4. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű. Hiszen randira is hívott.

Vannnak olyan lányok,akik sok fiúval jóban vannak, de semmi több nincs köztük szerintem.

De a legegyszerűbb ha ezt ettől a lánytól kérdezed meg.

2019. ápr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, vagy csak kihasznál.
2019. ápr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Rákérdezni nem merek és vallani sem mert még 3 évig osztálytársam lesz. Most van elősször hogy ilyen helyzetbe kerülök! Eddig mindig ki mertem mondani ha tetszik valaki.
2019. ápr. 4. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!