Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mi számít kövérne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mi számít kövérnek egy lányon úgy, hogy az már nem tetszik?

Figyelt kérdés

Nem tudom ez most így mennyire érthető, de arra volnék kíváncsi, hogy mi az az alak, ami már nem jön be. Nyilván nem arra vagyok kíváncsi, hogy aki betegesen elhízott, hanem pont arra, hogy mi az a határ a normál testalkat és a számotokra már nem vonzó között.

Mert ugye sokaktól hallani, hogy az még bejön, ha van egy kis hasa a lánynak, nem csak a teljesen lapos hasú, Hollywoodi alakú lányok jönnek be, de ez alatt mit értetek pontosan? Mi az, ami már épp nem fér bele?

Nekem mindegy, hogy kifejtitek, vagy képet küldtök, vagy bármi, csak valahogy menjen a fejembe, hogy a fiúk hogy vannak ezzel :D


Előre is köszi a válaszokat!



2019. ápr. 5. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, izgató az, ha formás, teltebb, meg van mit fogni, de ha mondanom kéne egy határt, akkor amit biztos nem viselek el, az az, ha a lány nehezebb nálam. De már azt se, ha kezd megközelíteni. (Persze idővel nyilván változott, hogy mi fért bele nálam, én is voltam 57 kiló vasággyal, meg 87 kiló kigyúrva. Az ember meg hát magához viszonyít.)
2019. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Fontosabb az arc és hogyha van rajta felesleg egyáltalán nem zavarna.
2019. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne!
2019. ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%
A teltebb lányok tetszenek, nem a csontvázak.pl.172 cm magas, és 60 kg.arányos testalkattal.
2019. ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
Nálam ilyen a határ: [link]
2019. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az igen 4-es...

Felvilagositanalak, hogy 172 centivel es 60 kiloval nincs olyan no, aki ,,telt" lenne.

2019. ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Én is azt akartam írni, hogy a 172 centiméter mellé a 60 kiló egyáltalán nem sok, szerintem pont jó. Nem tudom, hogy a negyedik válaszoló milyen világban él. :P
2019. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem BMI szerint nézem, nálam inkább a toka számít, ha egy lánynak nincsen feltűnően nagy tokája akkor jöhet (bocsi a nyers megfogalmazásért) 17/F
2019. ápr. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi a bajotok a teltebbet nem arra értettem,hogy 170cm és 60 kg.Ez a sulyarány a sportosabb testalkatra vonatkozik, és igen tetszenek a teltebb lányok is.Ok; rosszul fejeztem ki magamat.
2019. ápr. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
170/60 az nem kövér, de nekem a 170/50 a bejövős. De még inkább ha alacsonyabb. Mondjuk 160/45. Szóval pici, törékeny legyen. 😍
2019. jún. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!