Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy menjek oda hozzá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel egy suliba járok. Elég félénk és valahogy beszélni szeretnék vele. Van ötletetek hogy mivel mehetnék oda?

2019. ápr. 6. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Rollerrel.

F.

2019. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen indokkal😅
2019. ápr. 6. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Állj eléje azzal, hogy szeretnéd őt megkérni egy iskolai példa (matek, fizika, földrajz, helyesírás...) megoldásában mert te "nézeted szerint teljesen hülye vagy" hozzá. Ha ő sem érti, akkor kérdezz rá, hogy melyik a kedves tantárgya, tanára, mi szeretne lenni, ha végez, mit gondol a sulitokról, vannak-e testvérei, idősebbek, fiatalabbak (ha észre vetted: a sulival kezdtem és már a személyes dolgoknál tartok - így megismeritek a családotokat is), mondjad ugyanezt el magadról... Ennyi duma után majd csak beindul egy hosszabb beszélgetés. Kérdezd meg merre utazik, esetleg pár megállón át kísérd el. Beszéljétek meg a következő találka idejét és helyét.
2019. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj 3-as, de ahonnan én jövök ez nem egy életszerű szituáció. Én tuti furcsállanám, hogy miért nem egy osztálytársát kérdezné meg előbb. Szerintem a legjobb, hogy közlöd vele, hogy jó fejnek tűnt, épp ráértél és dumálhatnékod volt, miért ne haverkodhatnátok össze. Mindig jól jönnek a jó fej ismerősök. Ezzel meg is dicsérted, ezzel könnyítve a srác helyzetén és megnövelve az önbizalmát, hogy fluidabb legyen a beszélgetés, hogy merjen beszélni. A lényeg, hogy tudasd vele, hogy jó véleménnyel vagy róla, elvégre azokkal szívesebben beszélünk, akik kedvelnek. Tedd fel az alap kérdéseket, majd közöld, hogy igazából kamuztál, nem is tűnt jó fejnek (haha, kis poén hogy oldjuk az esetlegesen felmerülő feszültséget), végig az volt a célod, hogy beszélj vele (arról ami miatt a kérdésed megfogalmazódott, gondolom nem csak úgy az időjárásról akarsz vele beszélni, vagy ilyesmi, tehát van egy konkrét elgondolásod, hogy mire akarod terelni a hétköznapi dolgokról a témát).
2019. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Üzenet a 4. válaszolónak a 3.-tól:

Nincs miért haragudnom, mert nem bántottál meg. Az általad leírtakat úgy veszem, hogy ez a Te véleményed ami nem egyezik az enyémmel. Én a Te tanácsaidat is használhatónak veszem, ezért küldtem a zöld kezet.

Egy valamiben azért mégsem értek veled egyet. Idézlek: "...majd közöld, hogy igazából kamuztál, nem is tűnt jó fejnek (haha, kis poén...". Fiúként, én az olyan lánnyal, aki először jófejnek titulál, aztán bevallja a kamut (azaz mégsem talál jófejnek), aligha állnék többé szóba, de ez én vagyok és nem más. Meglehet, hogy az én gondolkodásom - túl a 77. évemen - más, mint a fiataloké.

2019. ápr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as, igazad van, visszaolvasva valóban félreérthető, de az tényleg csak egy vicc a lány részéről. Mármint jó fejnek találja valóban, csak mikor belekezd, hogy igazándiból mi is volt a szándéka a leszólításával, akkor nem csap rögtön bele a lecsóba, hanem egy ilyen általam abban a szituációban viccesnek vélt megnyilvánulást alkalmaz, hogy még sem jó fej. Ezen mondjuk mindketten elnevetik magukat, majd közli a lány, hogy csak viccelt, "és akkor komolyra fordítva a szót..."-szöveggel folytatja.
2019. ápr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!