Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mit jelent, ha valaki iránt különös összeköttetést érzek?

Van egy fiú akit 3 éve láttam egy táborban.Nem beszéltem vele,semmi nem volt köztünk,de nagyon megfogott és azóta nagyon megváltoztam.Sosem tetszett senki azelőtt és utána sem,most sem tetszik senki,nem akarok senkit csak öt.Sosem hordtam szoknyát,mindig lofarokban volt a hajam addig de azután ezek változtak.

Azóta volt már 1-2 srác az életemben,de egyik sem tetszett nagyon,nem is voltam sokáig együtt velük.

Hiába nem ismerem közelről ezt a srácot a táborból,de valahogy úgy erzem,hogy nem véletlen találkoztam vele,csak még idő kell,hogy újra legyen valami.Remenykedem a mai napig hogy ő is emlékszik rám vagy valami...

Kicsit hasonlítunk is,mármint kulsore.

Nem tudom hogy van magyarul ez a twin flame-es dolog de valami ilyesmi is lehet szerintem.Szerintem az anyukájara is hasonlítok egy kicsit.(hajszín,szemszin, bőrszín, ugyanott van az anyajegyunk)

Ikrek a csillagjegyem,a fiú pedig kos.

Kérlek ne írjatok sertéseket meg hülyeségeket,hogy ez mekkora marhasag.

Szerintetek ez valós érzés?Mi lehet ének az érzésnek az oka.

Ő tényleg nem csak egy fiú.Tenyleg nagyon különleges számomra mert 3 éve nem tudom elfelejteni,és engem elég nehéz lenyűgözni vagy ragaszkodnom vkihez.

Mit gondoltok?

Keress kérdéseket hasonló témákban: ezotéria, lány, fiú, párkapcsolat, szerelem, érzés, álom, furcsa, összeköttetés, hasonló

ápr. 7. 14:52  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Ja és azóta nagyon sokat álmodtam vele,és valahogy azt érzem,hogy még lesz vele dolgom.

A táborban párszor szemeztunk,de semmi tobb.

# 1/3Időpont ápr. 7. 14:55 Privát üzenet
Ez nagyon érdekes, velem is hasonló van egy fiúval, akivel inkább kisugárzásunk hasonló. Szerintem lehet valami jelentése, hiszek az ilyen Sors-szerű dolgokban. Remélem, találkoztok még. Egyértelmű, hogy beszélned kell vele, ha még összefuttok.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 7. 15:22 Privát üzenet
Biztos vagyok benne hogy van ilyen csak utánna ha kiderül az hogy mégsem az akinek gondoltad, akkor az egeész életedet megkérdőjelezed

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 7. 16:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Honnan tudjuk biztosra, ha egy srác kedvel?
Lányok, ha megismernétek egy viszonylag jó pasit, de kiderülne, hogy hajmániás, akkor el tudnátok fogadni?
Facebookon megkeresett egy lány, aki tetszik, egy különös témával. Hogy hívjam el randira, hogy mondjam el, hogy bejön nekem?
Van egy fiú aki bevallotta hogy tetszem neki, de erre ti azt hiszitek semmi különös pedig nem! Mit tegyek?
Te hagynád hogy a fiú/lány valami ilyesmit csinálna veled? :D
Elkezdtem csetelni egy lánnyal hogy mi történt vele mostanában erre írta hogy semmi különös és mi történt velem? Na most erre szeretnék valami normális választ írni amiből tud...

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!