Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha valaki iránt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha valaki iránt különös összeköttetést érzek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit 3 éve láttam egy táborban.Nem beszéltem vele,semmi nem volt köztünk,de nagyon megfogott és azóta nagyon megváltoztam.Sosem tetszett senki azelőtt és utána sem,most sem tetszik senki,nem akarok senkit csak öt.Sosem hordtam szoknyát,mindig lofarokban volt a hajam addig de azután ezek változtak.

Azóta volt már 1-2 srác az életemben,de egyik sem tetszett nagyon,nem is voltam sokáig együtt velük.

Hiába nem ismerem közelről ezt a srácot a táborból,de valahogy úgy erzem,hogy nem véletlen találkoztam vele,csak még idő kell,hogy újra legyen valami.Remenykedem a mai napig hogy ő is emlékszik rám vagy valami...

Kicsit hasonlítunk is,mármint kulsore.

Nem tudom hogy van magyarul ez a twin flame-es dolog de valami ilyesmi is lehet szerintem.Szerintem az anyukájara is hasonlítok egy kicsit.(hajszín,szemszin, bőrszín, ugyanott van az anyajegyunk)

Ikrek a csillagjegyem,a fiú pedig kos.


Kérlek ne írjatok sertéseket meg hülyeségeket,hogy ez mekkora marhasag.

Szerintetek ez valós érzés?Mi lehet ének az érzésnek az oka.

Ő tényleg nem csak egy fiú.Tenyleg nagyon különleges számomra mert 3 éve nem tudom elfelejteni,és engem elég nehéz lenyűgözni vagy ragaszkodnom vkihez.

Mit gondoltok?



2019. ápr. 7. 14:52
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja és azóta nagyon sokat álmodtam vele,és valahogy azt érzem,hogy még lesz vele dolgom.

A táborban párszor szemeztunk,de semmi tobb.

2019. ápr. 7. 14:55
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Ez nagyon érdekes, velem is hasonló van egy fiúval, akivel inkább kisugárzásunk hasonló. Szerintem lehet valami jelentése, hiszek az ilyen Sors-szerű dolgokban. Remélem, találkoztok még. Egyértelmű, hogy beszélned kell vele, ha még összefuttok.
2019. ápr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%
Biztos vagyok benne hogy van ilyen csak utánna ha kiderül az hogy mégsem az akinek gondoltad, akkor az egeész életedet megkérdőjelezed
2019. ápr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!