Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen alkatú fiúk tetszenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alkatú fiúk tetszenek a lányok többségének manapság?

Figyelt kérdés

14-15 éves lányok bejönne nektek az alakom 179 cm, 81 kg izmos vagyok, de nem olyan kigyúrt , de van elég sok zsír a hasamon, viszont nem vagyok nagydarab Azért írtam , hogy 14-15 évesek

mert nekem ez a korosztály tetszik és ez is való. Mert most léptem arra a szintre , hogy szeretnék magamnak

már barátnőt, és azért kérdem , hogy vajon fogynom kéne e vagy 5 kg-t?! Nem vagyok önbizalom hiányos, csak nem tudom , hogy a fiatal lányoknak mi jön be. De azt tudom , hogy picivel

alacsonyabb vagyok a kelleténél. Nekem speciel az olyan lányok jönnek be ha most a kűlsőt nézzük. Nekem már elég az is ha szép az arca , nem muszály a 10/10-nek lennie. Már mindenkinek más a 10/10 , de nekem 10/8-as arc is megfelel! Alakra meg vagy lapos has, vagy lehet a hason egy pici zsír is... Belsőre meg legyen egy kis egoja de okos,kedves legyen!



2019. ápr. 7. 15:43
 1/8 A kérdező kommentje:
16/F
2019. ápr. 7. 15:43
 2/8 A kérdező kommentje:
Önbizalomhiányos*
2019. ápr. 7. 15:48
 3/8 A kérdező kommentje:
Magyarul az olyan testalkatúak mint amilyen én vagyok?!
2019. ápr. 7. 16:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon túlpörgöd ezt a témát. Minden ember más, mindenkinek más az ízlése. Van, akinek bejössz és van, akinek nem.
2019. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vékonyak
2019. ápr. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valószínű van olyan akinek az esete vagy, nem mindenkinek csak a 40 kilós pávagyerekek jönnek be XD

Én is pl ilyesmi alkatú fiút keresek

2019. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem pl a magas, kicsit izmos, de nem túl kigyúrt fiúk jönnek be. Persze ez mind nem számít, ha a személyisége nem tetszik. Inkább legyen rajta felesleg, ne legyen tökéletes, de legyen kedves, figyelmes, humoros stb
2019. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Előző vagyok 16/L
2019. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!