Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jöjjek be a fiúknak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek be a fiúknak?

Figyelt kérdés

Jó a higiéniám,sminkelek,és sztem nincs rossz stílusom.

Nem vagyok magabiztos annyira,viszont azt szoktam tettetni ha szükséges.

Nem vagyok biztos benne hogy szép vagyok-e...

Senkivel nem beszélek,se lánnyal,se fiúval és tökre beszélnék vkivel már.

(Ne írjatok olyanokat,hogy "velem beszelhetsz itt priviben " meg ilyenek)

Valahogy úgy érzem,hogy láthatatlan vagyok a fiúk számára.

Nem vagyok népszerű,nincs sok barátom.

Érettebb is vagyok sztem az átlag korombelieknel.

A stílusom sem kirívó vagy ilyen "tömeg".

Az is egy kisebb probléma nálam ,hogy emiatt inkabb pár évvel idősebb srácok jönnének be,de ők meg nem vennének komolyan..

Ahj...

Mit gondoltok, hogyan vehetnének észre a fiúk?



2019. ápr. 7. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha se fiuval se lannyal nem beszelsz, akkor az azt jelenti, hogy nincsenek barataid?
2019. ápr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1 barátom van akiben teljesen megbízók,o a legjobb barátom is egyben.

Par embert zártam ki az életemből,viszont amúgy sem volt sok.Nem vagyok az a nagyon barátkozós típus.

2019. ápr. 7. 22:57
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Akkor ez a baj :/ aki nehezen baratkozik es nem bizik meg az emberekben az parkapcsolatot is nehezebben talal. Ha a fiuk azt latjak, hogy nincsenek barataid, unalmasnak fognak gondolni. A kulsoddel biztos semmi baj, sajnos a hozzallasodon kene valtoztatni. Ha kerdesed van, nyugodtan irj, talan tudok segiteni :)
2019. ápr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem beszélgetsz senkivel és nem is nyitsz senki felé, úgy nehezen is fognak észrevenni.
2019. ápr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Érdekes amit mondasz és bár nem tudom mi a korosztályod de nagyon ismerős szituáció. Én is sokat küzdöttem ezzel és mostanság sikerül ebböl kijönni. Nekem sincs sok barátom és szintém 1 igazi legjobb barátom van. Még a személyiségünk is hasonlít mert néha én is ezt tettetem, hogy minden oké és én nagyon erős vagyok, hagyjon mindenki békén.

Ez a beszélgetni valakivel annyira mostani problémám. Utolsó fél évben nagyon sok emberrel megromlott a kapcsolatom és már eléggé átértékeltem ki is a barátom és ki van csak érdekből velem. Így most nincs senkivel sem lehetőségem beszélni, érdekes helyzet és bár vágyom rá mindig mindennek a jó oldalát nézem, van időm magamra és renfeteg új dologra jöttem rá.

19/F

2019. ápr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 Elmondott mindent, egy mondatban.
2019. ápr. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

SENKI NE IRJON PRIVATBA KERLEK.

Amikor kiirtam a kérdést,odairtam a szövegbe,hogy NE irjatok.

Legalább 20 üzenetet töröltem ki már.

Itt nem akarok ismerkedni.Semmilyen kanos 28 éves férfinek nem fogok visszaírni.

A kérdés/kérés nem az volt hogy írjatok itt rám és ismerkedjunk,hanem az hogy hogyan,milyen módon tudnám a fiúk érdeklődését felkelteni.

Ráadásul még engem szidnak üzenetben amiért nem írok vissza az ilyeneknek,meg még lotyonak hivnak.Gratulalok...

2019. ápr. 8. 12:33
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb fiúnak nem feltétlenül csak akkor tetszik egy lány, ha külsőre gyönyörű. Nagyon fontos nekik a viselkedésed, hogy velük milyen vagy, lehet-e veled beszélgetni..

Próbálj meg nyitottabb lenni, kedvesen beszélgetni másokkal, hidd el sokat fog segíteni. Hajrá, csak akarnod kell és menni fog! Drukkolok Neked! 😊

20L

2019. ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!