Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már ilyen érzésetek? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ilyen érzésetek? Mit csinaltatok? Tanács kéne

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem olyan rég óta elfogott egy fura érzés. Kérlek senki ne nézzem hulyenek komolyan gondolom. Azt erzem hogy kell nkem egy pasi. Ezalatt nem arra gondolok h az “meno” meg ilyenek hanem vagyom ra. Arra a bizonyos ololesre arra a torodesre arra a bizalomra. Egyszeruen mindenre amit egymasnak adni tudunk.

Es olyan fura nem tudom miert van ez de nem vagyok az a tipus akinek eddig 100 pasija volt tizenevesen dehat nem errol van szo.

Veletek volt hasonlo? Mit csinaltatok? Valami tanacs?

Elore is nagyon koszi



2019. ápr. 10. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát legyél körültekintő ha már párt választol. Most hogy ott van az az érzés ne járj úgy hogy mindegy csak legyen valaki.
2019. ápr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Szerintem mindenkivel előfordul, hogy hiányzik neki, hogy legyen egy biztos támasza, akivel mindent megoszthat, aki mindig ott van mellette. Legalábbis én ezzel küzdök, csak én inkább egy lánynak örülnék. 😅

Próbálj meg valami célt kitűzni, amit megpróbálsz elérni (ne legyen köze a szerelemhez, pár kereséshez), tölts időt a barátaiddal, röviden tereld el a figyelmed. Nekem ez használ valamelyest.

Közben azért próbálom keresni a kiutat jelentő lányt.

Remélem tudtam segíteni, ha bármi nem érthető így, írj rám nyugodtan.

2019. ápr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszi.

Persze nem barki csak legyen valaki hanem egy olyan fiu akit igazan szereteky

2019. ápr. 10. 19:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Akivel volt ilyen az mit csinalt?
2019. ápr. 10. 20:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem az a tapasztalatom, hogy amíg addig nem érzed jól magad, amíg nincs valakid, akkor nem lesz egy darabig senkid sem, mert kinek kéne egy olyan pár, aki nélküle nem tud boldog lenni -> csak ő van neki. A tanácsom az, hogy próbáld meg jól érezni magad egyedül is és aztán kezdj neki a pasizásnak, mert 100x nagyobb az esélye, hogy ki fogsz egy jó pasit. de ahogy az elöttem lévő is mondta, hogy légy nagyon körültekintő és óvatos.
2019. ápr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hat koszi mindenkinek! Nagyon nagyon koszonom de tenyleg.

Ugylatszik van is egy srac akivel igen kedveljuk egymast egy par napja kezdunk mashogy tekinteni egymasra el is hivott randira.

Koszonom meg egyszer!

2019. ápr. 15. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!