Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjatok mar meg fiuk, miert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjatok mar meg fiuk, miert van igy?

Figyelt kérdés
Ha egy lany tetszik egy fiunak, miert nezi es miert nem lep fele? Hogyha nemismeri csak latasbol, miert nem keresi meg? Nem is ertelek titeket. Ez miert van? Tuti megtudna keresni. Sulin belul vannak.

2019. ápr. 10. 19:53
 1/6 anonim válasza:
100%

Mert sok a bunkó csaj.

A másik hogy esetleg elutasít. Így meg jobb nem is oda menni...

2019. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ertheto:)
2019. ápr. 10. 19:57
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Azért az se olyan gáz már a mai világban, hogy a nő teszi meg az első lépést... Csak úgy mondom...
2019. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik egy lány, egy suliba járunk, csak mindig amikor arra gondolok, kelleni vele beszélni, valahogy eszembe jut, hogy nem vagyok egy túl ideális ember, még beszélgetés erejére sem mivel kövér vagyok, így inkább elütöm máshogy a kedvem, mindez már 2 éve, ötödévre is azért mentem vissza, hogy lássam a lányt és meg merjem szólítani. Szóval nálam ezért van így.. csak nézem suli után meg csak arra gondolok, hogy ha 2 éve tetszik akkor lazán mehettem volna sportolni, fogyni, hogy ne legyek ennyire gyomorforgató. Aztán estére elfogadom a helyzetem és a lustaságom, majd reggel kezdődik elölről.


20/F

2019. ápr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mert nem vagyok méltó ahhoz a lányhoz aki jelenleg tetszik. És különben is vagy 15 centivel magasabb mint én....
2019. ápr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert nagyon rossz érzés felsülni, megszégyenülni azzal, hogy a barátnők előtt próbálkozunk vagy ha a lány méltatlan módon átgázol rajtunk. Egyedül pedig mikor is lehet lányokat találni?

Neten meg nem túl személyes.

2019. ápr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!