Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sportoló fiatal fiúk (14-20...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy.bettike21 kérdése:

A sportoló fiatal fiúk (14-20 évesek) mire fel amnyira beképzeltek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt főként focistákra, vízilabdásokra, kosarasokra.

(Tisztelet a kivételnek!!)



2019. ápr. 10. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Mert a sport önbizalmat ad, de az, edzők nem tanítják meg, hogy azt lehet normális keretek között is tartani.

Illetve aki ilyen sportoktól beképzelt lesz, az másban viszont nem jó, ezt pedig azzal leplezi, hogy megjátsza a nagyvagányt.

2019. ápr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom....de irritalnak. A fele kozbe meg focizni se tud.
2019. ápr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg az edzők egy része is erre neveli a sportolókat. Én pl. így vesztettem el a legjobb barátomat... beképzelt barom lett, de mire fel, azt mai napig nem értem.
2019. ápr. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
A lányok az önbizalmat szeretik. Csak ezt sokan túlzásba viszik. De tapasztalatom szerint még a túlzott beképzeltség is vonzóbb az önbizalomhiánnyal szemben.
2019. ápr. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Igazából fölösleges dolgokon vagánykodnak mert labdával játszani mindenki tud ahogy a többi sportot is mindenki tudja űzni.
2019. ápr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"középiskkla" bárkivel megesik a gépelési hiba."röplada" kiégtem😂😂😂
2019. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!