Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet ez? Ha az exemmel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? Ha az exemmel álmodok

Figyelt kérdés
Szóval jelenleg egy 19 éves srác vagyok és jelenlegi parom 17 éves, nincs is nagyon semmi baj a kapcsolatunkban néha kis veszekedés ami mindenhol van, neha keves a szex is , de az a ido hiánynak betudható.Szóval a lényeg az, hogy néha néha megjelenik egy exem az almomban ,het 1szer vagy többször vagy előse jon jo ideig.. Vele a kapcsolatom tökéletes volt minden jo volt sose veszekedtunk a szex és nagyon jo volt szoval ilyen elso nagy szerelem lehetett , de mar ennek 2 éve , szakitottunk mert megcsalt és azota azzal a sráccal van akivel megcsalt, én nem is szoktam ezzel fogallkozni mar tultettem magam rajta, de néha előjön az almomban és olyankor rajta agyalok hoy milyen jo volt.. es ez frusztrál engem , mit tegyek ?

2019. ápr. 11. 12:30
 1/5 A kérdező kommentje:
és nem tettem hozzá hogy ezek az álmok nagyrészt szexualis tartalmú almok, ami párosul azzal, hogy kibékülünk
2019. ápr. 11. 12:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Ami a mostani kapcsolatodban negatív, az exeddel pozitív volt. Ez vetül ki álmodban. Nem feltétlen az exeden van a hangsúly, hanem azon, hogy nem vagy 100%-osan elégedett és boldog a mostanival, ezért tudat alatt visszasírod az exed, akivel minden szép és jó volt.
2019. ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És mit tudok ez ellen tenni ? :((
2019. ápr. 11. 12:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni, hogy ha tudtok, találkozzatok többet a barátnőddel, szervezzetek programokat, beszélgessetek sokat, lényeg, hogy többet legyetek együtt és stabil, működő kapcsolatot alakítsatok ki. De ez nem biztos, hogy beválik, mivel nem vagy boldog, nem vagy szerelmes és nincs értelme erőltetni. A másik lehetőség a szakítás. Neked kell tudni, hogy mi legyen a megoldás.
2019. ápr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a szakítás melett döntesz óva intelek, hogy az exeddel gyere össze. Az sosem sül el jól.
2019. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!