Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lenne a mondandom van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lenne a mondandom van egy lány a másik osztályból és nem tudom hogy rá írjak? Az ötlet meg van mivel. Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy lány a sulimba tisztázzunk valamit nem Magyarországon lakom. Külföldön élek már. Ahol tanulom a nyelvet van egy olasz szép lány igazából van testvére. Meg abban az osztályban sok az olasz ugye. Aztán a haverom régen nagyon akarta hogy beszéljenek. Múltkor ahogy épp ültünk buszon egyszer csak azt vettem észre a haveromhoz beszél a lány ,mert valahogy rá hívta a figyelmet. Gondolom amikor olaszul beszélt a másik ott ülő haverommal. Aztán a csaj mindenkitől feltette hogy olaszországbol hova valósi vagyok gondolta én is olasz vagyok. Erre én mondtam neki hogy nem vagyok olasz. Ma pedig haverommal fogadtunk valamiben és megadta a lány instáját. Nem is olyan rég bekövettem. Nos ráírjak ? Attól félek a lány elmondja a haveromnak. Aztán pedig engem piszkálnak hogy netán valami baromságot írtam neki vagy hasonló

Mit szóltok normális valaszt írjatok pls?!


2019. ápr. 12. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod, hogy megéri-e kockáztatni. Ha szeretnél vele jobban megismerkedni, akkor miért is ne? Hisz a barátaidnak támogatniuk illene egy ilyen helyzetben. Ha normálisak, akkor nem fognak piszkálni. (szerintem)
2019. ápr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!