Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha beleszerettem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha beleszerettem?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval. Sokat beszéltünk,és elmentünk a múltkor enni. Nagyon jól éreztem vele magam,azt hittem végre összejöhet valami. Aztán elhívtam én nem rég egy újabb találkáza,de azt mondta nem tud jönni. Többszöri célozgatás ellenére sem hívott el. Megkérdeztem tőle hogy egyáltalán akar e folytatást,mire azt mondta hogy nem szeretne elköteleződni,mivel nem olyan rég ért véget az előző kapcsolata. Nekem viszont annyira fontos lett:( mindig azt vartam hogy megjelenjen a telefonomon hogy èppen ír. Nagyon beleéltem magam a dologba,hogy lépjek rajta túl?

2019. ápr. 13. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ez egy tipikus helyzet amibe már oly sokan belekeveredtek. Egy dolog biztos hogy a srác döntésén nem tudsz változtatni. Egyértelműen elmondta hogy most nem szeretne többet. Tudom hogy nehéz lesz de meg kell próbálnod megszakítani vele a kapcsolatot teljesen. Ha továbbra is beszéltek csak neked lesz rosszabb. Próbáld magad lefoglalni a barátaiddal és egyéb programokkal. Ahogy múlik az idő könnyebb lesz :)
2019. ápr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet csak túlértelmezted a baráti gesztusát.

Hagyd őt ha neked nem elég a haverkodás.


Van ilyen:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2019. ápr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!