Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottunk barátommal....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk barátommal. Normális a viselkedése?

Figyelt kérdés

10 honapig voltunk együtt

(Én 17/L, ő 18/F)

Alapbol sokat veszekedtunk dr annyira szerettuk egymast hogy nem birtunk egymas nelkul elni.

Szerdán mondtam neki hogy szerintme jobb lenne ha vége lenne akarmennyire is fáj kimondanom. Aztan csutortokon este ramirt hogy ki akar bekulni menjek at szombaton, mondtam hogy nem mert nekem most maganyra van szükségem hogy eldontsem mit akarok.

Kozben en beszeltem egy haverjaval akivel a kapcsolatunk alatt tilos volt mert feltekeny volt (de ezt csak azert kezdtem el ezt a beszelgetest merthoyg kiderult hogy megy penteken buliba, ami meg neki volt tiltott szoval ugy voltam vele hogy 1-1)

A beszelgetes végén mondta hogy vagy abbahagyom vagy egy budos szot nem hallok rola. Es mondtam hogy majd abbahagyom ha ő is. Erre letiltott (2 napja). A buli estejen belelestem a facejaba hogy csajozik e. Kiderult hogy nem de azert egy csajhoz odabujt egy vsoportkepen)

Na mindegy most barstnomet zaklatja hogy én ot hagyjam beken (nem is beszelunkxfr)

De igazabol az a gaz h en beleleptem a facejaba es ez zavarja.. mit csinaljak? Meg akarom beszelni a dolgokat. Nem is az h kibekulni. Csak tisztazni a helyzetet?


2019. ápr. 13. 17:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibakert ideges vagyok
2019. ápr. 13. 17:07
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez kemény, mint a kádszéle. Nem vagytok még elég érettek egy párkapcsolathoz.
2019. ápr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem jól viseli, hogy szakítottál vele, azért ilyen, teljesen érthető. De ha sokat veszekedtetek, jobban tetted. Ebből ítélve a problémák felmerültek (ami ugyan félsiker), csak nem tudtátok megoldani őket. Szerintem ne erőltessétek ezt, a kommunikációt se ha végleges a szakítás. Én is próbáltam exeimmel jóban maradni, de nem működött tovább pár hétnél. Csak egyikükkel maradtunk barátok, nagyon szorossá tette az a kapcsolat a viszonyunkat, de azóta ismét vele vagyok, évek után rendeződtek, amik akkor nem stimmeltek. XD Kevés olyan ember van, akivel meg tud maradni a barátság szakítás után. Ha pedig nem vagytok együtt, semmi közöd nem lett volna hozzá, hogy facen kivel beszélget, max. bocsánatot tudsz kérni. Gondold át, miken bukott el a dolog, érdemes-e még egy esélyt adni magatoknak. Vitatkozni lehet, sőt, kell is, de ha veszekedésig fajult és sok volt már 10 hónap alatt, az nem hangzik jól. Ennyiből azt javasolnám tényleg, hogy hagyjátok egymást. Nem valószínű, hogy jó vége lesz, ha meg is próbáljátok ismét. Csak idővel újra átélhetitek a szakítást.

20/l

2019. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ki az a dr. annyira?
2019. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4 Teljesnevén csak: Dr. Annyiraszerettükegymást.
2019. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!