Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lenne a jobb döntés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne a jobb döntés?

Figyelt kérdés

A barátnőm kb. 2 hónapja csinálja azt velem hogy lesz*r. Ez idő alatt én néhány hosszú üzenetben kérdeztem tőle hogy miért csinálja ezt. Azt írta az összes hosszú üzenetem után, hogy "nem tud erre mit válaszolni, de szeret engem, csak ez egy ilyen időszak". Én nem hiszem el már ezt neki, és több barátom is mondta, hogy dobjam, ne várasson a felesleges szövegeivel, úgyis lesz másik lány. Én viszont még nem dobtam, de nagyon erősen gondolkozom rajta. Általában én kérdeztem csak, hogy akar-e találkozni, én kérdeztem tőle mindent, őt konkrétan nem is érdekelte hogy velem mi történik.

Szerintetek mi legyen a döntésem? Dobjam vagy várjak, hátha véletlen történik valami?



2019. ápr. 14. 13:51
 1/5 anonim válasza:
Bár kort nem írtál, szerintem dobd.
2019. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16 / F
2019. ápr. 14. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:
lapát
2019. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Haverom is ugyan ebben a szituban volt. Annyi, hogyha ő is felvette ezt a stílust, a lánynak állt feljebb, hogy miért nem keresi. Én dobnám ha nem érzem jól magamat vele, ezen pedig nem hajlandó változtatni. Meg kell értenie, hogy több törődést igényelnél.
2019. ápr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam felvenni ugyan ezt a stílusát, de szerintem nem állna feljebb neki. Írtam neki üzenetet hogy figyeljen rám, vagy ha nem akkor dobom. De előre érzem hogy szakítás lesz a vége...
2019. ápr. 15. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!