Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kijönne össze egy "ilyen"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kijönne össze egy "ilyen" emberrel?

Figyelt kérdés

Szögezzük le nem rólam hanem egy osztálytársamról van szó. Egy srác. Kinézetre: hosszú barna haj közepesen magas (170-175cm),de nem igazán követ semmilyen divatot és olyan hogy kabát az számára egy soha nem hallott fogalom.(Néha attól fázom ha ránézek télen). Személyisége kedves nem igazán segítőkész vagy állatbarát de semmiképp nem ártana másnak.(azt hiszem) Az eszéről nem tudok mit mondani mert okosnak tűnik de nem igazán tudom eldönteni. A humora az ami minden pénzt megér egyszerűen szórakoztató és "személyre szabottak"(tehát néha perverz, okos, totál gyerekes hasonló) a poénok és minden mondata egy vicces elszólás vagy direkten egy vicc. Az eszéről meg ezért nem tudok mit mondani mert nem tudom eldönteni hogy tényleg okos-e vagy olyan módon alakítja a szituációkat hogy okosnak tűnjön. Emellett kicsit introvertált mert

ahogy feltűnt totálisan kerüli az ÚJ emberekkel való ismerkedést pedig elsőre igazán nyitottnak tűnik az ismerkedésre de aztán mégse. Fura.



2019. ápr. 14. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Azért mert valaki a szemedben "fura", még lehet sikere az ellenkező nemnél. Nem neked kell, hogy tetszen! Egyébként ki nem állhatom az olyan embereket, mint te kérdező. Gondolom te sem vagy hibátlan és az én szememben fura vagy (csak, hogy a te szóhasználatoddal éljek), mert más magánéletében vájkálsz, ahelyett, hogy magadba néznél.
2019. ápr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Ebben nem látok semmi kivetnivalót. Az meg csak jó, ha nem divatmajom, és van egyénisége.
2019. ápr. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyenesen bejönne egy ilyen srác. Nem értem miért mondod ráhogy "ilyen" mindenki másmilyen nem kell senkit furának titulálni.

16L

2019. ápr. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Be kell vajam tényleg kissé undok módon fogalmaztam, de igazából azért történt mert amikor először fogalmaztam meg a kérdést nagyon úgy tűnt mintha magamról lenne szó és hát na ez most így jött ki sajnos. :/ Egyébként köszönöm a válaszokat!
2019. ápr. 15. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem leiras alapjan szimpatikusnak tunik. Es szivesen "osszejonnek egy ilyen emberrel" (nyilvan kicsit tobb kell annal hogy tenylegesen osszejojjek csak igy valakivel )

16/l

2019. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!