Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire nehéz párt találnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nehéz párt találnom?

Figyelt kérdés

Egy icipicit elvont ember vagyok. Nem nagyon szeretek emberek közé járni, illetve beszélgetni. Visszahúzódó és csendes vagyok.

18/f



2019. ápr. 14. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

A felsorolt tulajdonságok együttese gyakorlatilag tökéletes kombó ha nem szeretnél párkapcsolatot. Nehogy sértésnek vedd egyébként. :D


Egyébként egy "icipicit" elég lenne változtatni ezen a dolgon, és eljárni baráti társaságokba akár. Nem kell hogy szeresd a tömeget és te legyél a party király a discoban, szimplán mozdulj ki egy kicsit, keress egy hobbit amiben kiteljesedhetsz. Hasonló voltam mint te úgy 3 éve, mára kicsit más a helyzet. Semmi sem lehetetlen. :)

2019. ápr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Kicsit én is ilyen vagyok. Nem tudom neked mi a hobbid, de én gamergirl vagyok, és természetesen online találtam rá a páromra egy global event alkalmával.

Szóval próbálj meg nem megváltozni, hanem a hobbidban társra lelni.

Ha meg ez nem kivitelezhető, mert bélyegeket gyűjtesz, akkor játsz te is:))

Viszont ha nem szeretsz játszani se, akkor nincs ötletem. Facen írj rá emberekre vagy ilyesmi.

2019. ápr. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok lányban. Az emberek többsége extrovertált, (nem tudom ez hogyan alakult így), de ha jobban megnézed, mindig akad 1-2 csendesebb, zárkózottabb emberke mindenki környezetében. Én is "ismerek" ilyet. Azért teszem idézőjelbe, mert még sosem beszéltem vele, de a testartásából, kisugárzásból le lehet szűrni, hogy nem lehet sok önbizalma. Viszont én szintén nagyon gátlásos emberként kízártnak tartom, hogy személyesen merjek kezdeményezni bárki felé is. Esetleg interneten keresztül idővel kialakulhatna egy jó viszony, de elég nehezen nyílok meg. 18/L
2019. ápr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!