Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Miért nem keres?

Egy fiúval hétvégén együtt voltunk de nem történt semmi, mert nem akartam. Csak ilyen kielégítés volt. Mánap nagyon fura volt meg se csókolt, ölelt semmi csak telefonozott. Tegnap írtam neki, hogy miújság vele és hát perste, hogy pont az én üzimet nem látja.

Keress kérdéseket hasonló témákban: lány, fiú, este, üzenet

ápr. 15. 08:13  Privát üzenet  

A válaszok
Ennyire vagy fontos neki, ha nem történhet meg a dolog.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 15. 08:25 Privát üzenet

Nincs ebben semmi furcsa.

Meg akart dugni, nem sikerült. Elpazarolt idő, többet nem hajlandó rád fecsérelni.

Mondjuk ha megdugott volna, akkor meg azért nem keresne. Felejtsd el, kislány.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont ápr. 15. 09:11 Privát üzenet

Hát kérdező...téged sem az eszedért szeretnek.

"Csak ilyen kielégítés volt."

Megkapta amit akart, akkor fog keresni, hogyha ismét szükség lesz a szolgálatodra.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 15. 10:20 Privát üzenet
Nem tudom mennyire kamu a "kérdés", de szerintem egy nap még belefér. Kicsit bővebben is kifejthetnéd a kérdés magyarázatát.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont ápr. 15. 12:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Normális srác, akivel tudok beszélni. Túl nagy kérés? *inkább fiúknak szól a kérdés*
Megismerkedtem egy fiúval, minden nap beszéltünk találkoztunk tök jól elvoltunk majd egyik napról a másikra nem keres már! Mitől lehet ez?
Azóta miért nem keres?
A fiú mindig keres, és rámír, meg találkozni is szeretne, de nekem az jött le hogy facen nem valami kommunikativ, későn is ír vissza, miért teszi?
Miért nem keres?
Megismertem egy lányt már dumálunk 5napja de nem tudom, hogy ő barátot keres vagy párkapcsolatot. Szerintetek hogy kerdezzek rá?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!