Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így hogyan lehet elfelejteni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így hogyan lehet elfelejteni valakit?

Figyelt kérdés
Szerelmes voltam valakibe,vagy valami hasonló volt velem,és a haverom állandóan őt hozza fel mindennap. Hiába próbálom elfelejteni,nem megy. Pedig már szóltam neki,hogy ne hozza fel állandóan őt. F
2019. ápr. 15. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha nem látod minden nap a lányt és csak ez a baj akkor én a helyedben azt tenném hogy vagy otthagynám mikor rákezd,vagy utoljára megmondanám neki érthetően hogy elakarom felejteni a lányt,így ne beszéljen róla.ha még után se fejezné be akkor kerülném!csak tudod mi a baj,ha egy suliba jártok a lánnyal,a haverod hiába nem beszélne róla,látnád ugyan úgy minden áldott nap a lány,így akkor sem tudnád elfelejteni!De legalább ha a haverod befejezi,talán előrébb vagy!Mondd el neki utoljára,ha nem érti,akkor mikor elkezd róla beszélni vagy mondd hogy fejezze be,de ha akkor sem tartja tiszteletben a dolgot,akkor menj el!Szurkolok!(nem tudom pontosan hogy miért,de hajrá!:) )
2019. ápr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#előző bocsi a helyesírási hibákért!
2019. ápr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!