Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Nem tudok túllépni rajta. Szerintetek mikor fog elmúlni ez az érzés? Mit tegyek?

3 éve voltam együtt egy fiúval. Nem voltam vele sokáig együtt, miatta szakítottunk, nagyon megbántott, és igazából nem tudom miért, de nagyon nagy hatással volt rám. Sokat sírtam miatta, és nehezen tudtam túllépni rajta, aztán egyszer csak mégis úgy éreztem, hogy sikerült. Nem nagyon találkoztunk utána, és néha szép emlékként eszembe jutott.

Viszont tegnap találkoztunk egy ünnepségen, és nagyon felzaklatott. Nem volt nagy ügy, csak köszöntünk egymásnak, és mégis... Azóta mind ezen gondolkodom. És bűntudatom van, mert azóta van barátom, boldog vagyok vele, szeretem...

Mit gondoltok erről?

Keress kérdéseket hasonló témákban: párkapcsolat, fiú, lány

ápr. 15. 22:08  Privát üzenet  

A válaszok

Ne legyen bűntudatod. Hiszen ahogy írtad, miatta szakítottatok...

Teljesen természetes hogy ilyen érzéseid vannnak, majd elmúlnak.

Viszont biztos ő is túl lépett rajtad.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 16. 16:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, ő túllépett rajtam, semmit nem érez.

Köszönöm a választ.

# 2/4Időpont ápr. 16. 19:13 Privát üzenet
Az első szexet nehezen felejtik el a lányok , ő volt az aki először hozzád ért.

A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 21. 23:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem amúgy :)

# 4/4Időpont máj. 3. 22:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi ez a fura érzés, és mit tudnék ellene tenni?
Mit jelent, ha valaki iránt különös összeköttetést érzek?
Mi ez az érzés, ha egy fiú hozzámér? (Bővebben lent)
Nem tudok túllépni a viszonzatlan szerelmen. Mit tegyek?
Mi van velem, illetve hogyan tudok ezen az állapoton túllépni (többi lent)?
Nem jön a baba már másfél éve. és a legjobb barátnőm tegnap bejelentette, hogy terhes. Borzasztó érzés fogott el, bőgni tudtam volna. Volt valakinek hasonló? Hogyan lehet túllépni ezen?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!