Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha egy 2-3 mp-es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha egy 2-3 mp-es öleléstől nagyon boldog leszek, és órákig nem múlik el?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 15. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Jaaahj most úgy megölelnélek😊
2019. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gyere🤗🤗😊
2019. ápr. 15. 22:51
 3/9 A kérdező kommentje:

Egyébként a kiszemelt sráctól volt😄

Mindig én szoktam kezdeményezni, és ma olyan jól esett hozzábújni 😍

Előtte majd kiugrott a szívem a helyéről, és azon gondolkodtam, hogy "olyan közel van...túl közel, meg szeretném ölelni"😅

2019. ápr. 15. 22:53
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Normális. Az oxitocin hatása. :)
2019. ápr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, biztos😄

Az az ölelés kb 4 órája volt és még mindig tart a hatása😅 Szerintem napokig boldog leszek emiatt.😊

2019. ápr. 15. 23:17
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
4-esnek igaza van. Az oxitocin egy hormon, ami a testi közelségtől felszabadul a testedben, attól érzed ezt. Érdekes egy anyag, mert ugyebár ha a szervezet saját magának tudja termelni, miért nem gyártja folyamatosan, hogy mindig boldog legyél? Azért, mert ezzel "trenírozza" magát a testünk, feltételes reflexeket épít ki, hogy kötődjünk bizonyos személyekhez, helyzetekhez. Oxitocint termel az is, ha az újszülött kisbabát a mama a mellére emeli. Sőt, a csikló egyetlen célja, hogy orgazmus útján egy tonna oxitocint lökjön a nő szervezetébe. Nem hülyeség, hogy a nyalatlan nők hisztisek: valóban azok, mert oxitocin-hiányuk van.
2019. ápr. 16. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!😄

Így már jobban értem😇 Remélem még sok ilyenben lesz részem😊😊

2019. ápr. 16. 07:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Válasz a kérdezőnek: igen, nagyon is normális dolog, amit átélsz.


Válasz a 6-osnak: óvatosan bánj a tonnával, még ha direkt is túlzol vele. Ilyenkor ha csak nyomatékot akarsz adni a szövegnek, szokás valami módon kihangsúlyozni, kiemelni, teszem azt idézőjelekkel vagy másként kiemelni a szövegből.

2019. ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves 4. válaszoló!

Köszi neked is a megerősítést!

Ugyanakkor szerintem felesleges a tonnányi jelzőn rugóznod.😅 Ha az én "kis" 70 kilós testem egy tonnányi oxitocint bocsátana ki magából, abba szerintem belehalnék😅😂

2019. ápr. 16. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!