Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most akkor mit is jelenthet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor mit is jelenthet?

Figyelt kérdés

Van egy srác (18) a suliban, aki szerintem a leghelyesebb is egyben ott. (sok lány bele van zúgva) (Amit tudni kell róla: mivel tudja, hogy helyes, ezért nagyon nagyképű és néha kicsit bunkó). Én is régóta "figyelgettem", de neki én nem tűntem fel. (Pedig az átlagnál egy kicsivel jobban nézek ki). Majd volt a suliban egy sport nap, ahol én képviseltem az osztályunkat. Onnantól kezdve bejelölt az összeg közösségi oldalon. Elkezdtünk beszélgetni, a beszélgetések egyre sűrűbbek lettek, majd volt egy este, mikor buli volt és mindketten meg voltunk hívva abba a buliba. Ott találkoztunk, hosszas szemezgetés után odajött hozzám beszelgetni és szinte az egész estét együtt töltöttük. A buliból ő vitt haza autóval és búcsúzáskor megcsókolt. Azután még többet beszéltünk. Suliban minden szünetben együtt voltunk, olyanok voltunk, mint egy szerelmespár (pár hét után a lábam beletette az ölébe, sőt meg is csókolt). Sokan gyanakodtak, hogy van-e köztünk valami, de ő nem tagadta le, hogy ne lenne semmi. Néha eljött a lépcsőházunkba is sulin kívül, amikor erre járt. Az elején megbeszéltük, hogy most semelyikőnknek nem kell kapcsolat, de ha lenne valami, akkor azt tovább visszük akár kapcsolattá is. Versenyem volt 11-kor lett vége és ő benn volt a városban, de nem kísért haza. Attól az estétől kezdve egyre kevesebbet beszéltünk. Megkérdeztem tőle, hogy mi a baja, amire ő azt válaszolta, hogy "nincs baja, csak o most nem akar kapcsolatot, rajtam meg fullra az ellenkezőjét látja". Akkor én koborultam és ráírtam az exemre és pár nap után folytattuk a volt párommal. A suliban utána héten elhatároztam, hogy nem fogok neki köszönni. Ő várta, hogy köszönjek, de nem tettem. Egy szerdai napon mentem a büfébe, ahol ő is ott volt. A szemem sarkából figyeltem őt, és eszrevettem, hogy ő is engem. Majd rám írt, hogy nem érti a bajom, én meg eligazított.... azóta nem is írt. Kiraktam a barátommal egy képet és megkérdezte, hogy "újra együtt?". Nem válaszoltam neki. Pénteken végeztem az edzéssel és ahogy kiértem az utcára láttam sétálni egy másik lánnyal.

A suliban mindig nagyon bámul. Ha kimegyek a folyosóra kísértetiesen mindig megjelenik valahogy, valamiért mindig benn van a látószögemben. Mit akart ezzel? Miért bambul folyamatosan?



2019. ápr. 17. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő beléd van zúgva, de nem feltétlen érzi magát elég érettnek egy kapcsolathoz, meg lehet úgy gondolja, a sok tanulnivaló mellett nem tudna annyi időt szentelni rád , amennyit szeretne, amenynit szerinte érdemelsz, és akkor van inkább olyannal pótléknak, akinél nem zavarja a lelkiismerete, hogy szentel -e neki elegendő időt. Egyébként nem tudom, kinek hagyta el először az a száját a srác meg teközüled, hogy 'nem akar kapcsolatot'. Lehet amúgy az is, hogy később számított volna rád. Lehet, hogy azt látta, hogy te esetleg akarsz mással, vagy ponthogy ővele, és ezért te átverted, de ő meg direkt nem közeledett úgy feléd, mert megbeszéltétek, úgy lett kimondva, hogy te sem akarod. Egyébként szerintem az bunkóság volt, hogy te nem köszöntél neki. Meg amúgy el kéne döntened, hogy most akkor melyiket szereted jobban, kivel akarsz lenni, vagy most mi van; és ha nem kell párkapcsolat, akkor minek vagy az exeddel, és őt miért zavarta , hogy te akarsz vele kapcsolatot, mármint az új srácot, aki nem exed. Hogy őt mié zavarta, hogy te szívesen járnál vele. Egyébként lehet, hogy még úgy érzi, kell neki a szabadság, ki szeretné élni magát még mielőtt elköteleződik, de utána pl veled képzelte volna el a jövőjét, vagy legalábbis el tudta volna. Meg egyébként még tartoztok egy sor magyarázattal így egymásnak szerintem. De mondd meg azért a barátodnak is, avasd be, hogy amíg nem voltatok újra együtt , közben ismerkedtél valakivel, és azt úgy érzed , le kell zárnod, meg kell beszélned a másik illetővel, mert vannak bizonyos részek, amiket még meg kéne magyaráznotok egymásnak, és akkor ennyi. De hangsúlyozzad azért a barátodnak, hogy de csak vele szeretnél lenni, amennyiben tényleg így van, ha meg nem, akkor szakíts vele; és a másiktól én meg bocsánatot kérnék, amiért levegőnek néztem, ez milyen dolog már. Viszont ha előtte ő is nézett téged levegőnek , akkor lehetett fer; de beszéljétek meg inkább ,az a legtisztább, és akkor tudtok majd továbblépni, vagy esetleg szakítani a mostaniakkal és összejönni nektek kettőtöknek, ha ebből lehetne több is. Szóval énszerintem beléd van zúgva, de ez csak az én véleményem, ahogy én látom, tehát nem biztos, hogy így van, de szerintem nagy eséllyel.
2019. ápr. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Szégyrn vagy.
2019. ápr. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szóval kosarat adtál a srácnak, azóta van párod és az zavar, hogy a kosaras srác új csajt szerzett?

Amúgy meg beszélj vele és mondd meg neki finoman, hogy kopjon le.

2019. ápr. 17. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Srác köszönjön előre. Azzal foglalkozz, akivel lenni akarsz(v vagy)
2019. máj. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!