Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha ti nézitek egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha ti nézitek egy lány szemét és ő elmosolyodik, mit reagáltok?

Figyelt kérdés
Egyből levonjátok, hogy bejöttök neki, esetleg viszonozzátok? Vagy valami tök más?

2019. ápr. 17. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Ha tetszik, kicsit szégyenlős lennék, meg mosolyognék...
2019. ápr. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Igen, egyből eszrevennem hogy bejovok neki.
2019. ápr. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Egy szimpla mosoly, EGYSZERI alkalommal szerintem egyenlő a semmivel. Sok olyan lánnyal akad alkalomadtán össze a tekintetünk aki tudja hogy van barátnőm, ettől függetlenül ugyanúgy elmosolyodom, mert akivel jóban vagyok arra (mily meglepő) mosolyogni szoktam.

Ha rendszeresen keresitek egymás tekintetét, és úgy van ez, inkább akkor kezdj el agyalni, ne láss többet a dologba a kelleténél.

2019. ápr. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Mai világban már mosolyogni se szabad, mert kapásból félreértik.
2019. ápr. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%

Egy mosoly nem jelent semmit.

Ettől meg nem tetszel egy lánynak.

A válaszom a molyojara egy mosoly lenne termeszetesen

2019. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!