Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit?

Figyelt kérdés

Eléggé gyakran előfordul, hogy a vonatról egy lánnyal szállok le, akit nem ismerek. Pár centivel magasabb és ez az egyik ami legjobban aggaszt. Próbálok kedves lenni és mindig előre engedem, amit megközszön. De ha előttem áll mindig hátrafelé nézelődik.

Nem tudom, hogy van- e pasija.

Szerintetek miért nézelődik folyton hátra?



2019. ápr. 17. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

Lehet hogy tetszel neki, bár ez nem teljesen biztos, de azért nagyon valószínű. Szerintem szólítsd le, ha legközelebb látod. Egy próbát megér. ;)


L

2019. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Magamból indylok ki, szimpi lehetsz beki! Nem biztos, h úgy néz rád, nint kiszeneltre, de valószínű, h bejössz neki, mint barát:)

Szerintem próbálj mellé ülni, és kezdj el vele beszélgetni, ismerkedni:))

Drukkolooook<3

2019. ápr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!