Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Nagyon rossz ez így. Fáj a szívem, tanácstalan vagyok. Ti mit gondoltok erről? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóval, van barátom nem sokára már két éve. Nagyon szeretem őt, nem tudom elképzelni már nélküle az életem. Viszont ott van egy másik srác, akivel járunk közös programokra. Nagyon rendes, kedves, de néha nem tudom eldönteni, hogy mi miért van, itt gondolok a viselkedésére. Összezavar teljesen. Nos, nem tudom mi van most velem. Nagyon szeretem a páromat, viszont most ott van ez a srác is. Néhány dolog más, van ami benne megvan, a páromban nincs. Viszont a belsőjét, a lelki világát nem ismerem olyan jól. Nagyon rossz. Tanácstalan vagyok nagyon. Nem tudom mi van. Nem értem. Nem tudom, hogy miért dobogtatja meg egy másik srác a szívem, úgymond, ha van barátom és őt szeretem. Tényleg nagyon szeretem, őszintén, de mégsem értem az egész dolgot. Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit tett? Mitől volt? Mit gondoltok? Nagyon kikészít ez az egész dolog. Nem értek semmit. Remélem valaki tud valami értelmeset, valami jót mondani, és lesz még olyan személy, aki volt vagy van épp hasonló helyzetben.

Köszönöm, ha elolvastad és válaszolsz! :)



2019. ápr. 17. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:

A volt párom ebben a helyzetben volt. Ő végül a másik srác mellett döntött, én pedig repültem.

Szegény nagyon sokáig őrlődött azon, mit tegyen, kit válasszon, nagyon rossz volt olyannak látni. Szóval talán megérte, hogy lelkileg romokban hevertem hónapokig és így egy év után is fáj, hogy elveszítettem. Legalább ő boldog.

2019. ápr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fruzs33 ***** válasza:

Persze.Évekig ilyen körforgásban éltem.Mindig mentem a következőre,akivel így jártam (kapcsolatfüggő voltam,most már így utólag rájöttem.) 2hónap egyedüllét után csak félrelépési státusz keletkezett ki,(persze kapcsolaton belül már)amiket megbántam.

Ezt én agyban eldöntöttem ,hogy már megakarok állapodni mellette,elég volt,már kiéltem magam egyedül,most már csak vele minden.Remélem müködik,mert már elegem van ebből a viselkedésből.Én is alapból így vagyok,mint te,szóval megértelek.

Nehéz egy helyzet,de le kell harcolni magaddal.

2019. ápr. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!