Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Az nagy baj ha bejönnek az idősebbek is?

Szóval átlagban a pár évvel idősebb srácok jönnek be viszont az is előfordul, hogy a jóval idősebbek. Komoly kapcsolatot inkább csak a pár évvel idősebb fiúkkal tudnék elképzelni (átlagban max 20 évesekkel)

Ez nagy baj?

Keress kérdéseket hasonló témákban: lány, fiú, fiatal

ápr. 19. 07:45  Privát üzenet  

A válaszok
Ha nem akarsz veluk semmi komolyat, akkor nem baj. Meg akkor sem, ha igen csak akkor tisztaban kell lenned azzal, hogy pl egy 8 evvel idosebb pasi (gondolom 16-7 vagy) mar mast var el egy kapcsolattol.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 19. 07:52 Privát üzenet

Nem nagyon baj. De ha te 14-16 éves vagy, akkor kicsit ciki lesz, mert többieknek furcsa lesz...

18+ már nem.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont ápr. 19. 08:52 Privát üzenet
Nem baj, sok tininek az idősebbek tetszenek.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 19. 10:21 Privát üzenet
Ezzel én is így vagyok, de akkor megnyugtató, hogy nem "gáz" vagy probléma :D mondjuk én alapból nem tartom annak, szerintem nem a kor számít. Bár minimális jelentősége van.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont ápr. 19. 17:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Másnak is bejönnek a fogszabályzós lányok?
Lányok, nektek bejönnek a szakállas srácok?
Fiúk nektek inkább a fiatalabb lányok jönnek be vagy az idősebbek?
A lányoknak az alábbi típusu fiúk bejönnek?
Fiúk! Nektek bejönnek a csendes, visszahúzódóbb lányok, illetve mi a véleményetek róluk?
Bejönnek az idősebbek vagy inkább a fiatalabbak tetszenek? Melyik korosztály tetszik a leginkább?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!