Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Melyik lány a legszimpatikusabb a három közül? Melyikkel járnátok ha muszáj lenne választani? Lányok, ti melyikkel barátkozmátok? Melyik a legkevésbé szimpatikus?

1. Nem kifejezetten okos, de ezt kompenzálja a külsejével. Hosszú szőke haj, kék szem, jó alak, viszonylag erősen sminkkel. A vígjátékot és a romantikus filmeket szereti, zenéből a popot (Pl: Shawn Menes). Szeret vásárolni, plázázni, mozizni. Öltözködési stílusát tekintve, általában szakadt gatyát és sokat mutató ruhák. Szeret discóba és bulik a járni. Dohányzik + piercing.

2. Átlagos külső, vállig érő világosbarna haj, szereti a horrort és a krimiket. Egy gimnázium általános tagozatára jár. Az öltözködésében nincs semmi extra, általában farmert és pólókat/pulcsikat hord. Szereti a rertó és az electro zenéket mint Pl: Beatles, Caracan Palas. Sok filmet néz, de olvasni is szeret. Nincs káros szenvedélye,de néha kicsit értetlen, általában n minden mindegy neki.

3. Fekete/festett piros (mindenki választhat, hogy neki melyik tetszik jobban) rövid, frufrus haj, általában fekete ruhákat hord, valamilyen más színnel keverve. Alacsony, kicsit "lázadóbb" a stílusa. Szeret rajzolni, sztorikat kitakálni és írni. A Rock és az emo zenét szereti. (Pl. MCR, Green Day, Toiko Hotel). Az egyik fülében három, a másikban két fülbevaló van. Néha kicsit lusta, vitahelyzetben mindig határozottan kiáll a véleményéért, nagyon makacs.

ápr. 19. 18:31  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

2- ik.

Az ilyen lányokból nagyon kevés van sajnos.Hátha a sors egyszer összehoz vele.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont ápr. 19. 18:37 Privát üzenet

A második hölgy a befutó. Hasonló lányokat keresek. Nem sok sikerrel…

17/f

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/14Időpont ápr. 19. 18:45 Privát üzenet
Hát ez alapján egyik se. Talán a második, mert sok filmet néz, de a nihilista embereket se szeretem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont ápr. 19. 18:51 Privát üzenet
Szerintem pont, hogy sok van a 2-es típusból, csak nem veszik észre őket. Vagy az 1-est választják. (Tapasztalat, én is 2-es vagyok, bár a Beatles-t nem szeretem.) A 3-asok meg általában a magukfajta rockerekkel jönnek össze.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/14Időpont ápr. 19. 18:54 Privát üzenet
3-as. Az 1-esnek egy maszk az egész élete, és túl primcsó, hogy észrevegye. A második a "lassú víz partot mos" típus, akit záros határidőn belül egy másik pali ágyában fogsz találni. 3-as meg fogja becsülni a kapcsolatot, és egy vadállat az ágyban.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont ápr. 19. 19:01 Privát üzenet
2. Es a 3.

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/14Időpont ápr. 19. 19:06 Privát üzenet
Az amelyiket érdeklem

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/14Időpont ápr. 19. 19:09 Privát üzenet

1-est

És én legalább őszinte vagyok

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/14Időpont ápr. 19. 19:36 Privát üzenet

Kérdező, milyen jól leírtad az egész lényem a 2.-al :'DD De úgy tényleg, szinte az összes sor kiköpött én, hűha

Szerintem a hozzám hasonlókkal, a 2.-es típusúakkal tudnék kijönni a legjobban, de nem vagyok előítéletes, ha a 3 fajtából barátkozni akarnának velem, egyiknek se mondanék nemet, természetesen c:

17/L

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/14Időpont ápr. 19. 19:37 Privát üzenet

Ezeket a személyeket ismered? Olyan konkrétumokat írtál, hogy azta:D

1es típusú embereket alapból nem szeretem, de a pasik annál inkább az olyanokra buknak. Igazából az 1esen kívül a többivel barátkoznak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/14Időpont ápr. 19. 20:37 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a legszimpatikusabb az embereknek elsőre?
A 3 lány közül melyik lenne nektek a legszimpatikusabb? (nem valós személyekről van szó)
Fiúk! Nektek az alábbiak közül melyik a legszimpatikusabb?
Melyik a legszimpatikusabb számotokra?
Mi a kedvenc, legszimpatikusabb lány név szerintetek?
Lányok! Hogyan kezdeményezzünk? Nektek mi a legszimpatikusabb?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!