Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valakinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakinek nem kell párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Annyit keresgéltem, de sosem jutottam semmire. Mikor lett kapcsolatom, átvertek, megcsaltak. Mióta nincs senkim, azóta sokkal jobban érzem magamat, mintha egy terhet vettek volna le a vállamról. Ez normális?
2019. ápr. 19. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Helyes! Élvezd!
2019. ápr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Létezik
2019. ápr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Nekem is volt ilyen időszakom. 1 évig egyedül voltam, elkezdtem keresgélni, de egy idő után nem hiányzott egy kapcsolat a rossz tapasztalatok miatt. Élveztem hogy független vagyok, hogy nincsen senki se. Amikor alakulóban volt egy lánnyal kicsit úgy éreztem, hogy elvesztettem a szabadidőm egy részét és azt a független érzést. Végül ugyan úgy rossz tapasztalatot szereztem csak, azóta is jól megvagyok egyedül. :D
2019. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Létezik, nem mindenki egyforma, van akinek nem hiányzik az állandó társaság. Persze ez is megváltozhat ha valami folytán nagyobb erőfeszítés nélkül sikerül találni valakit akivel kölcsönösen bejöttök egymásnak.
2019. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es, volt ilyen is. De mikor jártam vele, az agyamra ment.
2019. ápr. 19. 21:54
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Persze, hogy létezik. Van, aki csak egyedül tud önmaga lenni és nem is vágyik rá, hogy bárkivel is meg kelljen osztania az életét. Te még fiatal vagy, nálad még változhat a dolog, de az sem baj, ha nem.
2019. ápr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Én is egyre inkább úgy érzem nincs szükségem rá. Mikor volt kapcsolatom, meg akartam szabadulni tőle.
2019. ápr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!