Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakinek vannak tapasztalatai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek vannak tapasztalatai a puncs.hu-ról?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy mégis hogyan működik ez az oldal, saját vélemények és tapasztalatok érdekelnek :D

18l



2019. ápr. 20. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla sok mindent mondani....próbáltam már de nem igazán jött be...

19F

2019. ápr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok penzes idos ferfi van fent aki fiatal csajra vagyik erdemes felregisztralni ha szeretnel egy sugar daddyt
2019. ápr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
En igazabol azt nem ertettem, hogy le kell veluk fekudnom meg hasonlok, hogy vegyenek nekem egy draga cipot? Vagy nem kell lefekudnom veluk, csak siman beszelgetnem kell veluk?
2019. ápr. 20. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Bármit, amit akarnak, ha szex, akkor szex, ha petting, akkor petting, ha beszélgetni, akkor beszélgetni. Persze lesz olyan, amit kellemetlen dolgok nélkül megvesznek, de ne várd el, hogy ingyen fognak, annyi pénzt rád költeni. Én alapvetően ezt elítélem, de nem vagyok én senki, szóval sok sikert. Az biztos, hogy olyan lánnyal nem jönnék össze, akinek ilyen van a múltjában.
2019. ápr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beszelgetesert nem fogsz kapni semmit
2019. ápr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
63%
szüleidnek büszkélkedj el vele, hogy prosti szeretnél lenni
2019. ápr. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!