Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyek neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vegyek neki? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe nagyon szerelmes vagyon és azon gondolkoztam mit vegyek szülinapjára. Nagyon szeret olvasni, főleg Leiner Laura és egyéb hasonlók, viszont könyvet nem nagyon szeretnék mert ki tudja mit olvasott, és ha véletlen olyat vennék amit már olvasott az eléggé nagy ráhibázás lenne. Ötletek?

2019. ápr. 20. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdeklődj a szülei vagy barátai, akár tesója felöl, hogy miket olvasott már és így könnyebben elkerülheted a bajt.

Vagybha tudod hogy milyen műfajú könyveket szeret olvasni, akkor vigyél egy olyan könyvet, amit nem ismerhet.

2019. ápr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Attól függ, hogy tudja e, hogy szereted.

Szerintem virággal nem lehet mellélőni.

Ha vagytok olyan viszonyban esetleg közös képes kulcstartó vagy bögre ( én akár baráttól is szívesen fogadnék ilyet ).

Valamilyen szép könyvjelző vagy könyvutalvány is jó lehet. Az utalvány kevésbé személyes, de legalább arra használja, amire szeretné.

15/L

2019. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. máj. 2. 11:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Utalvány a legrosszabb,pl kapsz egy 10.000 ft os spar utalványt de te mást akarsz akkor szívás
2019. máj. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!