Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok alapból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok alapból rosszabb esélyekkel indul egy fiú, hogy ha dohányzik?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,hogy amennyiben ti nem dohányoztok akkor zavaró tényező lenne ,ha a pasi aki 'crush'-ol titeket az cigizik?

Nekem van egy kiszemeltem,sokat beszélek vele,sok mindent elmondunk egymásnak,viszont azt még mindig nem tudja,hogy cigizek..igazából én nem csak,hogy néha rágyújtok,hanem láncdohányos vagyok..napi minimum 4-6 szál cigit szívok el,de van,hogy többet. Szerintetek,ha tudná,hogy cigizek,és méghozzá ennyire az rontana az esélyeimen?(Ő egyáltalán nem dohányzik/cigizik.)


18/F



2019. ápr. 20. 21:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, zavaró.
2019. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Igen, nagyon zavarna.
2019. ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Engem nagyon zavarna és nem adnék neki esélyt, mivel nem bírom a dohány füstöt, a családomból senki sem dohányzik így elvárom, hogy a párom se tegye ezt. Át veszi a ruha azt büdös füst szagot, mellesleg az a szájszag,ami marad utána.

DE! Ha képes letenni a cigit és komolyan is gondolja akkor adnék neki 1 esélyt.

2019. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Engem nem zavarna.. mondjuk gondolom ez emberfüggő

Az én ‘crush’om is cigizik de őszintén én el tudok tekinteni tőle.

2019. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
100%
Csatlakozom az utolsó kommentelőhöz
2019. ápr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, mivel szinte mijdenki dohányzik a környezetembe
2019. ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem hozzá tenni,hogy akkor adnátok e neki esélyt,ha dohányozna ugyanúgy rendszeresen,de nem akkor amikor épp veletek van.


Igazából az én crush-om írtam is már,hogy nem cigizik,és szerintem ellenzi a dolgot..én vele úgy terveztem,hogy úgyse lennénk együtt a nap 24 órájában,amikor épp nem vele vagyok,hanem otthon egyedül akkor csinálnám.Leszokni most nem tudnék.Az lehetetlen lenne számomra.De szerintetek ez így működőképes megoldás lehetne? Amúgy akik határozottan azt írták,hogy nem azoknak akkor is ez lenne a véleményük,ha a pasi nem a jelenlétükben cigizik,hanem akkor amikor nincs velük?

2019. ápr. 21. 01:35
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy így leírtad, engem nem zavarna. Lehet, hogy ő sem azért nem cigizik, mert ellenzi, hanem mert mondjuk nem tetszik neki.
2019. ápr. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Lancdohanyos az aki napi 1-2 dobozzal elsziv

Nalam kizaro ok a dohanyzas

Bocs de ki akar egy hamutartoval csokolozni ?

2019. ápr. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Zavarna, főleg, hogy le se akar szokni.

18/L

2019. ápr. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!