Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsérteném vagy bajba kerülhe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsérteném vagy bajba kerülhetnék ezzel a cselekedettel?

Figyelt kérdés

Van egy régebben megismert lány barátom akivel elég szoros kapcsolatban voltunk (pl.: írtuk egymásnak, hogy szeretlek cicám, meg hogy imádom a tested). Ez nem volt több, mint szoros barátság! (Tudom fura, de ilyen volt és úgy éreztük hogy nem akarunk összejönni) Egy időben eltávolodtunk egymástól, de most újra egymásra találtunk. Élőben még nem találkoztunk. (Itt kezdődik a kérdésem lényege...)



[[Viszont van a mostani barátnőm akivel elég rossz a kapcsolatunk, a szakítás szélén állunk, de van remény rá, hogy kibéküljünk.]]



Az imént megbeszéltünk egy találkozót, viszont ő felajánlotta hogy menjünk el élményfürdőbe. Én beleegyeztem, mert elvégre láthatjuk egymást, és (azt tudtam hogy nem tud úszni de azt is mondta hogy tanítsam meg)

Én viszont attól félek hogy bejön nagyon és szerelmet vallok neki, így pedig megcsalva a barátnőmet.

Ti mitévők lennétek?

16/f



2019. ápr. 21. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a jelenlegi barátnőddel a szakítás szélén álltok és ki is békültök, valószínű, hogy később kezditek előlről.

Ha nem vagy boldog a jelenlegi kapcsolatodban (és nem tűnsz annak), akkor ha van egy harmadik személy a képben, ha nincs, szakíts vele, a saját érdekedben.

2019. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szóval dobjam az előző barátnőmet. Csak attól tartok hogyha véletlen bevallom neki, hogy szeretem és nem viszonozná akkor rosszban lennénk. :/
2019. ápr. 21. 15:31
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ezzel a lánnyal most találkoznál először? Nekem ez fura. Mármint, szerintem személyes kontakt nélkül nem lehet az ember szerelmes, kell az együtt töltött idő, a fizikai kontakt. De lehet ez csak velem van így. Mindenesetre ettől függetlenül én is azt mondom, hogy szakíts a barátnőddel. 16 éves vagy, valószínű amúgyse vele élnéd le az életed, de ennyi idősen sem érdemes olyan kapcsolatban maradnod, amiben nem érzed jól magad, és kétségek merülnek fel benned.
2019. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kamugyrosz ***** válasza:
100%

De ez olyan gaz xdd

Én soha nem kérnék meg egy csavot h “ohh kerlek tanits meg uszni mert megfulladok”

Kerlek, ha nem tud uszni akk miért mentek oda könyörgöm xd

Ezek szerint bejossz neki szóval hanyagolnam a találkozót

Ja és valszeg nem csak ilyen haveri tala lesz mert vegig visitozni meg rajtad fog csimpaszkodni mert “nem tud uszni”

Hat haver rajtad all. Ha szereted a baratnod akk nem sokat be ennek a béna cselnek

2019. ápr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kamugyrosz ***** válasza:
Dőlsz be*
2019. ápr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

3. válaszoló: Igen, most találkozom, de már számtalan képet küldtünk egymásról. Nálam is kell egy kevés személyes együttlét, de ez most ilyen szituáció. Már tervezem a szakítást és valószínűleg meg is lesz.


4. válaszoló: Akivel most együtt vagyok barátnőmet is félig-meddig én tanítottam meg, de neki már mentek az alapok.

Hogy érded, hogy bejövök neki? Úgy hogy viszont szeret?

A mostani barátnőmmel már úgy vagyok hogy inkább hanyagoljuk...

2019. ápr. 21. 23:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy érti, hogy ha valaki meg akar tanulni úszni, akkor elmegy egy tanfolyamra. Ez a csaj viszont téged kért meg. Én lány vagyok, tehát megértem, ez olyan "lányos - dolog", hogy mi nem valljuk be rögtön, ha tetszik vagy bejön valaki, inkább cselhez folyamodunk, hogy a másik fél vallja be előbb, és nekünk legyen gondolkodási időnk. Egyébként az, hogy bejön, vagy, hogy tetszik, az nem azt jelenti, hogy szerelmes vagy belé. Nekem pl. számtalan pasi bejött már, de csak töredékébe voltam szerelmes. Szerintem szakíts a jelenlegi kapcdolatoddal ha már amúgy sem tesz boldoggá, és tegyél meg annyit, amennyi tőled telik ezért a másik lányért. De azt semmiképpen se csináld, hogy elmész vele úgy, hogy még kapcsolatban vagy. A filmekben nem, de a valóságban a lányok elég könnyen kiszagolják az ilyesmit...
2019. ápr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*kapcsolatoddal
2019. ápr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Dobtam az előző barátnőmet.

Majd meglátom mit fog tenni, ha esetleg mondja hogy viszont szeret akkor örülünk meg minden, ha nem említi akkor sem fog nagyon meghatni.

Régebben is mondogatta hogy velem akar megtanulni úszni.

Úgy érzem hogy nekem ő egy jó lány lenne.

2019. ápr. 22. 22:23
 10/10 kamugyrosz ***** válasza:

7es válaszoló jól elmagyarázta

Nekem nem volt már hozza türelmem

2019. ápr. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!