Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar ha egy fiúnak nagyon szőrös a lába, hasa?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 21. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
hát a lába legyen szőrös. a hasa ne
2019. ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Engem nem zavarna. Csak a szőrös hát zavar de az nagyon.
2019. ápr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Ha már így ezen agyalsz, és kiteszed a kérdést, akkor feltételezem, (engem nem, de) téged némileg zavar a túlzott szőrösséged. Heti hány mozdulatba és másodpercbe telne azt pl. a hasadról lehúzni? Én sose értettem, hogy a férfiak mért nem képesek tenni magukért egy mozdulatot sem, csak nagy sóhajtások közepette a megállapításokat, hogy hát ilyenre csinálta őket a sors. (Meg a tehetetlenség.) Ilyen alapon még a nőknek is szőrös lenne a hasa... Ne minket kérdezgessél, majd az aktuális barátnődet, ha meg megbánod, hogy esetleg valaki kedvéért lenyírtad, úgyis jövő hétre visszanő.
2019. ápr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

a szőrös has nem szexi. én például pasikon derékon felül nem szeretem a szőrt. (értsd hát, hónalj, mellkas). az ilyen kis szőrcsík viszont szerintem belefér sőt ez szexi :D


[link]


a lába viszont legyen szőrös, az se baj ha nagyon az, de az nagyon b*zis ha tükörsimára van borotválva

2019. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Lábon nem zavar, hason zavar.

18/L

2019. ápr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem sehol sem zavar. De látod, ízlések és pofonok, az előttem válaszolóknak nem jön be. 19/L
2019. ápr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, ha már itt tartunk, hogy ez zavar valakit, akkor elég nagy baj van a világgal.

Ez azért van mert minden csaj az ilyen "szőrnélküli" pasikat lát instán, Facebookon, filmeknben. Ezt szeretnék látni a leendő pasijukban is. Azt a modellt. Persze a fiúknál is van ilyen.

Bocsi hogy fiúként írok, mikor lánykat kérdeztél.

Szerintem, ha jól érzed magad úgy ahogy vagy,ne változz más miatt. Akinek kellesz így is elfogad majd. Nem pedig a külsőségeket fogja nézni. Csak magad miatt változz, ne más miatt.

2019. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik ha valaki nagyon szőrös, de az sem ha borotválja. Szerintem fiúknak felesleges szőrteleníteni (kivéve ha te úgy jobban érzed magad).

Számomra az a legvonzóbb akin természetesen kevés szőr van, de ha neked olyan a genetikád hogy nagyon erős akkor sem kell leszedni, találsz olyat akinek bejön.

2019. ápr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!