Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolózás gyakorlása valahogy?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás gyakorlása valahogy?

Figyelt kérdés
Pár hónap múlva leszek 16 éves,de olyan igazi,normalis csókolózásom sosem volt. Mindig féltem tőle,és utasítottam,és most már nagyon gáznak érzem ezt az egészet. Valahogyan nem lehet “gyakorolni” ezt nem elméletben? Félek ha sor kerülne rá elrontanám nagyon,és kellemetlen szituációba kerülnék,főleg,hogy manapság 16 évesen nem hogy a csókon,már máson is túl vannak. Ha a kezemen gyakorlom az hasonló lehet mint élőben?
2019. ápr. 22. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem hiszem hogy ezt gyakorolni lehetne.

Az adott szituációba fog eldölni hogy sikerül (persze az elsők stresszesek :D ), ha meg nem tökéletes nem kell aggódni ha olyan embert csókolsz meg aki igazán szeret téged, majd megtanít, vagy együtt belejöttök.

De ha találsz valami gyakorló módszert akkor csináld ha megnyugtatt téged.


Nem hinném hogy egy párkapcsolat ettől múlna.

Nem hiszem hogy ellennél késve én 18 évesen csókolóztam először.

2019. ápr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Hidd el, hogy amikor egy fiúval a csókra kerül sor, ösztönösen fogsz cselekedni. Gondolom, az egyszerű puszi amit a szüleidnek, rokonaidnak, barátnődnek adsz - az nem probléma.

A csókolózás már intimebb, hosszabban tartó esemény, amikor a fiú arca az arcod felé közelít, száj a szájra tapad, kinyílnak az ajkak és minden jön magától. Nem lehet elrontani, legfeljebb (tévesen) azt hiszed, hogy nem jól csinálod.

F.

2019. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Ha már megtörténik valószínűleg rövid lesz és nem nagyon fogsz csinálni semmit ,de már tudod ,hogy mégis milyen érzés. Utána meg már szinte megy magától és jó lesz az :D

Az igazi problémád szerintem a kezdeményezésnél lesz, hogy megcsókold (reméljük a csaj a rámenős) :P

2019. ápr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Fhuu tényleg köszönöm mindnekinek,remélem így lesz☺️

Azért még keresek hátha találok valamit,ismerem magamat nem nyugszom meg,amig valamennyire nem nyugtatom meg magam azzal,hogy nem kell bevallanom,hogy az első:D

Amúgy 3.válaszoló lány vagyok

2019. ápr. 22. 19:54
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Ne szégyelld bevallani, hogy az első, mert ez nem szégyen!

Azt se beszéld be magadnak (igaz, nem írtad, csak érintetted), hogy netán szégyen, hogy a Te korodban már máson is túl lehetnél. Semmit ne siess el!

F.

2019. ápr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha lány vagy és ez az első akkor csak történjen meg és utána közölheted, hogy ez volt az első. Én biztos örülnék neki, hogy rajtam kivűl még senki nem csókolta meg :D és ha közben mosolyogsz lesütött fejjel tökéletesen nyert ügyed van xD
2019. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tényleg mindent nagyon köszönöm,megfogadok mindent,és őszintén remélem olyan személlyel lesz,aki emiatt le fog nézni.

Az üzenetekért hálás vagyok,hogy sokan ennyire és így próbálnak segíteni,de ebben az oldalban nagyon nem bízom meg,főleg nem hogy találkozzak valakivel ismeretlenül. Ezt a későbbi íróknak hagyom itt,hogy értékelem,de szkeptikus vagyok nagyon😇

2019. ápr. 22. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!