Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék kérni! (...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni! ( Többi lent )?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal három hete, beszélgetünk egymással Messengeren napiszinten órákat!

Napi szinten irom neki a szíveket ( smiley .. ) éés ő is küld vissza kacsintósat, vagy mosolygósat!

Azt írta cuki vagyok, meg hogy köztünk idővel lehet valami.. Na most 200 kmre lakik, és ez hogy lehetne kivitelező, hogy az első találkozás (!NEM RANDI!) után még mindig legyen kedve velem társalogni?

Illetve miért becsüli le magát folyton? Mindig bíztatom, de nem hiszi el magáról, hogy szép!



#tini #találkozás #első találkozás #fiueslany #kezdodoszerelem
2019. ápr. 22. 23:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Csak add magad, aki vagy. Ha bejön neki, szívesen fog veled társalogni, ha nem, hát majd jön a következő. Ha esetleg nem jönnél be neki élőben, szerinted érdemes lenne egyetlen egy lány miatt álarcot húzni magadra csak azért, hogy szimpatikus legyél neki? Nem hinném..

Hány évesek vagytok? Fiatalabb korban ahogyan észrevettem gyakori jelenség az önbizalom hiány és az alacsony önbecsülés. Mondogasd csak neki az ellentétét ha leszólja magát, hidd el jól esik neki, de azért módjával. :)

2019. ápr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

**UPDATE**


Nyárra beszéltük meg a találkozót.

2019. ápr. 22. 23:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Így elsőre azt mondanám, hogy fiatalok vagytok egy távkapcsolathoz, szóval túl nem gondolnám a dolgokat a helyedben. Nem azért, de 200km rengeteg utazással jár, ami ilyen fiatalon még nehezebben kivitelezhető, főleg ha a szülőket is belevesszük. Ettől függetlenül persze beszélgessetek csak, majd meglátjátok hogyan alakul, hogyan tudjátok megoldani ha szeretnétek.
2019. ápr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi, ment a zöld pacsi

Igazából a lánnyal nagyon hasonlítunk egymásra, igaz kicsit kisebb nálam ( cm :D [158] ) De akkor is.


Szerinted megérné találkozgatnunk? [ugyanaza200kilometer]

2019. ápr. 23. 00:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem erőltetném a helyetekben. Nagyon sok minden közbeszólhat egy ilyen távkapcsolatba.
2019. ápr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mint pl ?
2019. ápr. 23. 00:09
 7/12 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme. 200 km-re nem lehet együtt járni. Ez csak felületes levelezőkapcsolat lehet, azt meg minek.
2019. ápr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A legreálisabbnak azt tudnám elképzelni, hogy a szülők közbe szólnak. Mind a ketten fiatalok vagytok, valószínűleg féltenek elengedni a másikhoz egy ismeretlen, 200km-el arrébb lévő városba.

Az utazás költséges és jó néhány órát venne igénybe, ezen kívül elég ritkán tudnátok találkozni szerintem. Még ha az egymásnál alvás működne hétvégente, de a korotokból kiindulva ez kivitelezhetetlen szerintem.

Ezen kívül a nyár oké, de suli közben hogyan oldjátok meg? Persze mondtam a hétvégét, de hidd el, ez nagyon kriminális lenne.

2019. ápr. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Aranyosak vagytok de nagyon fiatalok egy távkapcsolathoz.


Mi szólhat közbe? Szülők, anyagiak, távolság. 200km nem kevés főleg tömegközlekedéssel, arról nem is beszélve ha átszállás is van, simán elutazgathatsz 4-5 órákat is csak oda. Már ha elengednek egyedül olyan messzire.

Ha félúton szeretnétek találkozni a szülők ahhoz sem feltétlen asszisztálnak a korotok miatt.


Na meg a félúton való találka is minimum 3-4 ezer forint. És ebben csak az utazás, 2-3 helyi jegy és egy meki/süti van benne. Komolyabb, tartalmasabb program mégtöbbe kerülne.

2019. ápr. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Itt nem a pénzen vam a hangsúly. Vam elég. Nekem mindent megér a lány
2019. ápr. 23. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!