Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fog valtozni a hozzaallasa?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog valtozni a hozzaallasa? Nem kell nekem baratsag extrakkal. Bovebben lent

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiuval, beszelgettunk sokat, sokszor bokolt, megdicsert, mindig elmondja mennyire szep vagyok. Szimpatikusnak tartom, mert vicces es ertelmes, jokat lehet vele beszelgetni. Aztan talalkoztunk, elegge beporgott, mondhatni nem birt magaval es mar az elso alkalommal agyba akart vinni. Kisse kimutattam a nemtetszesem es mindig allitja hogy o ha csak dugast akarna tolem akkor nem keresne. Persze megvan a kemia es izzik koztunk a levego, viszont nem tudon mit akar, mert valahogy mindig oda lyukad ki hogy milyen jo lenne ha ujra talalkoznank. Pedig en szivesen randiznek vele, nem vonz a baratsag extrakkal kapcsolat. Hogyan tudnam felhivni erre a figyelmet hogy picit udvaroljon, es ne csak a bugyimra legyen kivancsi, mert elmondasa szerint amellett hogy szep vagyok szeret velem lenni es beszelgetni. Most nem tudom mik vagyunk egymasnak. Segitsetek kerlek. Elore is koszonom

2019. ápr. 23. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem tud varni, dobd ki. Nem kell elhinni minden szavát
2019. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Légy vele őszinte. Mond meg neki, hogy ez neked túl gyors így, de ha lassabban haladnátok, annak örülnél.

Ha így is rohanni akar, akkor hagyd a csudába, jobbat érdemelsz nála.

Ha bármiben segíthetek még, írj bátran.

2019. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%

Ideig-óráig, tehát 1-2 hónapig türelmes lesz és kibírja, hogy végre ágyba fektessen, de rövidesen másnál akar sikeres lenni. Higgy nekem!

F.

2019. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!