Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány tini lánynak van nyuszija?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány tini lánynak van nyuszija?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy hány tini lány tart valami szoba nyuszit, esetleg más kicsi apróságot. Nagyon szeretem az ilyen pici állatkákat, de sajnos otthon nem tudok tartani, mert ugye nekem lenne véve, én szeretnék róla gondoskodni, de sajnos előre láthatólag nem sokat tudnék egy ilyen kicsi állatkával foglalkozni, majd csak ha letudtam a sulit. Viszont kíváncsi lennék arra, hogy hány olyan lány van akinek van ilyen állatka. Csak hogy nagyjából tudjam, hogy mi az esély arra, hogy olyan lánnyal jövök össze a jövőben, akinek van ilyen, esetleg szeretne.

Ez így leírva eléggé furán hangzik, de mindegy :D


2019. ápr. 23. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Hát igen, kicsit furcsa…

Illetve nem a legjobb az oldal az ilyen felmérésekre, mert nem merít a társadalom egészéből.

De csak hogy a kérdésre is válaszoljak, nekem 19 lány ismerősömből (mind 16-18 éves gimnazisták, főként városiak) senkinek nincsen kis nyuluk vagy egyéb otthoni szőrpamacsuk.

Remélem segítettem.

2019. ápr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valóban elég fura, egyébként nagyon egyénfüggő. Bár a környékemen akiket ismerek lányokat, többnyire mindegyikőjüknek van valamiféle háziállata. Hörcsög, macska vagy kutya, esetleg kisebb akvárium halakkal, de ismerek olyat is, akinek sünije van. :D Nem szeretnék általánosítani, mert elég sok minden befolyásolhatja azt, hogy kinek milyen háziállata lehet, vagy hogy egyáltalán lehet-e neki, de szerintem általánosságban elmondható, hogy a lányok többsége szereti a háziállatokat vagy kis kedvenceket. Ha nyuszikkal nem is, mással szinte biztos, hogy találkozni fogsz.
2019. ápr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem is felmérést szeretnék igazából, bár azt is tudnék csinálni, hogy csinálni egy kérdő ívet és nyilvánossá tenni, megosztani... De annyira nem érdekel :)

Csak így nagyjából érdekelne.

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

2019. ápr. 23. 23:36
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van nyuszim, 11 éves koromban kaptam. Most 17 múltam, lassan 7 éves a nyuszikám. Vannak mellette más állataim is, imádom mindegyiket. Mikor meghoztuk a nyuszikámat, már akkor tudtam, milyen nyugodt személyiség. Lakásban volt kiengedve, ha pisilnie kellett, visszaugrott a helyére, nagyon okos. Ma már nem jön ki, ha kiveszem, visszaugrik, már öregszik. De még mindig figyel és követ a tekintetével, ahányszor elmegyek a ketrec mellett. Kézben még elvan, de kicsit bánatosan néz, ha fogom. Ott érzi jól magát. Nagyon szeretem Őt, és ha lesz párom, remélem Ő is szeretni fogja, nem úgy, mint az eddigi pasijaim, akik érzéketlenek voltak, tele gyűlölettel... 17L
2019. ápr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A nyuszi talán kevésbé elterjedt mert viszonylag melós állat, de hörcsög, kutya, macska szinten minden lányismerősömnél van.
2019. ápr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A macskákat nem szeretem egyedül :D
2019. ápr. 25. 19:29
 7/11 anonim ***** válasza:

Én tudok tobb olyat is a környezetemben akinek van nyuszija. 2 csajt és egy fiút. Meg az olasztanáromat, ha ez is számít.

Amúgy nekem 2 papagájom és egy macskám van. De van még a háznál további egy cica és egy kutya.

17/L

2019. máj. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem sünim van.
2019. máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8

Az is édi lehet. Képet lehet kérni?? :)

2019. máj. 23. 15:12
 10/11 anonim válasza:
Akiket ismerek lányokat azoknak macskájuk, kutyájuk, kaméleonjuk van. Én fiú vagyok de ha érdekel nekem van 3 felnőtt, 4 kölyök macskám, 1 hullámos papagájom, 1 kacagó gerlém, 2 kutyám, 20 tyúkom, 2 kakasom, sok pici csibém, 10 kisnyulam, 4 nőstény és 1 baknyulam.
2019. máj. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!