Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Összejönnétek egy fiúval, akinek "rossz hírneve" van? Több barátom is mesélt róla, meg én is hallottam dolgokat. (ezt itt nem fejteném ki, ha valaki kíváncsi, privátban szívesen elmondom)

Barátnőimmel többször beszéltünk már erről. Van aki azt mondja egy próbát megér, van aki azt hogy csak meg fog bántani.

Illetve, van itt olyan lány aki volt már ilyen helyzetben?

Tapasztalat, tanács, bármi jól jönne.

17/L



2019. ápr. 26. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Mindenképp megismerném és azután dönteném el.
2019. ápr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%

#1

Ez rohadt nagy vicc.

Én is tudok olyat akiről hiába szoltam lány barátomnak, hogy nem kellene. Majd bejött, hogy igazam van. Fiú vagyok, de ilyen szempontból adnék a barátok véleményére, nem ok nélkül szólnak, főleg, ha többen is jelezték már a dolgokat. Én a helyedben mindenképp hagynám. Ha még is bele mennél, akkor csak okosan és ne vedd komolyan a dolgokat egy ideig. A szépet amúgy bárki tudja mondani.

2019. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is adnék a barátaim véleményére.
2019. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Semdor ***** válasza:

Nem, nem, nem és nem. Csak a filmekben változtatják meg a rossz fiúkat a lányok.

17L

2019. ápr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!