Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sopron kőrnyékén alacsonynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sopron kőrnyékén alacsonynak számítok?

Figyelt kérdés

Sopronhoz közel lakok egy kis faluban, és Sopronra járok tanulni! És azt veszem észre , hogy nagyon kevés lány van arra felé aki alacsonyabb 177 cm-nél! Sőt, sok lány akkora mint én vagy magasabb. Én 183-184 között mozgok, ahogy mértem valahogy ott 183,3,183,4 lehetek, általában 1-2 órával kelés után szoktam mérni. Max talán 0,3 cm-el lennék több, ha pont rögtön kelés után mérem! De ez mit számít? Lényegtelen, legtöbb fiú is magasabb nálam arra felé a legtöbb fiú 190 felett van. Szóval remélem ez nem fog hátrány lenni a lányok szemébe. Most kőltöztem oda. 14-21 éves korosztályig érdekelnek a lányok, legoptimálisabb szerintem a 16. Mivel tini lányok nekem jobban tetszenek , illetve jobb kevesebbet csalódtam bennük 14-16,17. De remélem még az sem gáz , hogy össze jönnek egy 14 évessel?! Volt már barátnőm még 17-18 évesen volt egy 1 éves kapcsolatom. De most új környezet, új emberek akik közűl még keveset ismerek...

20F



2019. ápr. 27. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem jó a magasságot ,én 176 cm vagyok szóval még te pont jó vagy 16l
2019. ápr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
irány kína, ott ez magasXD
2019. ápr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hmm..Nekem még nem tűnt fel, hogy most itt mindenki annyira magas lenne..Persze, nem úgy értem hogy nincs igazad, de eddig..nem nagyon figyeltem ezt :D De nincsen semmi baj a magasságoddal..nem az a legfontosabb..hogy te most 190cm magas vagy, vagy csak 183.. Én majdnem egy éve költöztem ide. 169cm magas vagyok. :) 16L
2019. ápr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én születésem óta soproni vagyok, de egyáltalán nem tűnt fel, hogy mindenki olyan hú de magas lenne :D Szerintem ezzel a magassággal semmi probléma nincs :) 17/l
2019. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jesszus hát én platformban nem vagyok akkora.

oda sem megyek xd

2019. máj. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van valakinek kedve barátkozni Sopron környékéről?

23/f

2020. dec. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!