Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek milyen fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen fiúk jönnek be? Külső belső?

Figyelt kérdés
Meg persze minek örültök legjobban mikor leszólít egy fiú vagy neten rádír? Mi az amivel +pont egy leszólításnál kezdetben?

2019. ápr. 29. 02:21
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Legyen gamer. Tekintve, hogy én is az vagyok. Mellette viszont azért legyen élete..

Szeretem, ha nálam magasabb, de nekem átlagos méreteim vannak, szóval ezt nem nehéz.

Előny, ha jó tanuló, de nem fogom otthagyni csak azért, mert 2-3-as.

Legyen rám ideje, ne korlátozzák le a szülei, mert szerintem az én koromban ez már elvárható, és az a gáz (a szülő részéről), ha ez nem így van.

Régebben a nálam idősebbeket mondtam volna, de ha egy érett 15-16 éves a gyerek, felőlem.

Szeresse az állatokat. Sok állatom van, szóval magát $z0patná azzal, ha nem szereti őket.

Külsőre ápolt, és nekem tetszen. Legyen helyes vagy nem helyes, de vonzódjak hozzá.


Most reggel így ennyi jutott eszembe

2019. ápr. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Játékokban könnyebb ismerkedni, szóval ő kezdeményezzen.

Plusz pont, ha nem cuppan rám.

Ezek kimaradtak

2019. ápr. 29. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szeretem, ha egy fiú szereti a kihívásokat, és kitartó. Ha nem rejtegeti a szándékait, hanem képes lépni, képes bármit megtenni értem. Ha mindig mellettem áll, és bármikor számíthatok rá, csakúgy, mint ő rám. Ha bármiről lehet vele beszélni, lehet vele viccelődni, piszkálódni, ugyanakkor a kemény természete mögött igenis nagyon romantikus és édes. Magabiztos, arrogáns, humorosan nagyképű, nagyon birtokló, védelmező, flörtölő... stb, nekem az ilyen fiúk jönnek be a legjobban c:

(Daemon Black fajta fiúk - ezzel el is árultam mindent :'D)

2019. ápr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fontos hogy a humora olyan legyen mint az enyém, és értse a bénábbnál bénább poénjaimat. Fontos, hogy tudjunk akármiről beszélgetni, imádom ha egy pasi nem csak tényekről tud beszélni, hanem gondolatokat oszt meg, vannak elképzelései. Fontos, hogy legyenek céljai, vagy ha éppen nem is tudja merre van az előre, akkor se azt várja hogy a sült galamb a szájába repüljön, nem szeretem a semmirekellő embereket, pláne ha pasiról van szó. Nagyon fontosnak tartom azt is hogy elfogadó legyen, ugyanis a barátaim között van melegtől kezdve, transzneműn át, mindenféle fajta nemzetiség, így a rasszizmus és egyéb más fszság kizáró ok.

Külsővel szemben nincsenek nagy igényeim, nincs konkrét ideálom. Ne legyen egy nagy darab állat, és ne legyen túúúúl szőrös.

Leszólításnál vagy üzenetben igazából mindegy mivel nyit, csak NE a szia mizu? szia hogy vagy? sziaaaa nemtudom :D attól a falra mászok. Mostani barátommal például snapchaten keveredtünk először szóba, küldtem neki képet, és arra reagált :D Tehát mindegy mivel nyit, csak legyen értelme!!

2019. ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És külsőleg nektek milyen alkatú kell? Milyen alkatú fog meg leginkàbb?
2019. ápr. 29. 16:33
 6/9 anonim ***** válasza:

Szeretem ha egy pasi nálam magasabb. A haj az teljesen mindegy, lehet hosszú is, csak vörös vagy kopasz ne legyen. Az nagyon nem jön be.. Szeretem ha egy pasi sportol, és az igényesebb tetkók is bejönnek.

Szeretem ha egy pasinak vannak céljai, van humora.

Szeretem a romantikus pasikat, de nem azt a túl nyálas fajtát.

Plusz pont ha társaságkedvelő, mert én is az vagyok, de tudjak vele néha-néha hétvégenként lazulni.

Tudjunk egymással kötekedni, egymást piszkálni, vevő legyen a humoromra.

Kb ennyi jutott most eszembe.

2019. ápr. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Semdor ***** válasza:

Nagyon fontos, hogy ápolt és nálam (167cm) magasabb legyen. Meg persze, hogy nekem tetszen a külseje, de ennél konkrétabb ideálom nincs.

Legyen nálam okosabb, mert nem tudnék tisztelni egy nálam butább tarsat, művelt. Vicces, nem nyomulós. Csak finom gesztusokból lehessen erezni, hogy szeretne valamit. Szeresse a színházat.

17L

2019. ápr. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem külsőre legyen magasabb nálam, és számomra helyes (persze nem hátrány ha sportol és emiatt izmos...nem az az izompacsirta)

Belsőre annyi a lényeg hogy lehessen vele vele viccelődni és el tudjam engedni magamat a társaságában

2019. ápr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Külső: legyen ápolt és igényes.

Nálam a belső az igazán mérvadó.

Persze ez csak pár tulajdonság, ennél azért öszetettebb a dolog.

Na de térjünk is a lényegre... Szeretem ha egy srácnak van humora és érti a viccet. (néha szoktam kicsit szívni az emberek vérét így poénból, de azért próbálok arra figyelni, hogy ne sértsem meg.) szóvaal ezt viselje el 😅

Emellett persze ha olyan a helyzet akkor komolyan is tudjunk beszélgetni.

Legyen őszinte, megértő, figyelmes.

Legyen határozott, legyenek céljai.

Ne legyen előítéletes senkivel szemben.

Aztááán hát nem tudom... Most több nem jut eszembe valamiért 😒


Persze ezek nincsenek kőbe vésve, nem csak ilyen srácok tetszhetnek meg :D csak ezt tudtam így hirtelen ideális párnak elképzelni. (😢)


Tizenéves lány vagyok, ha ez számít

2019. ápr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!